15
січня

Коли варто брати мікрокредит?

Гроші можуть терміново знадобитися, коли до зарплати ще кілька тижнів. Ремонт автомобіля або несподівано великий рахунок за лікування застають зненацька. Іноді гроші потрібні на приємні речі: наприклад, на подарунок дорогій людині. У більшості випадків, споживачеві необхідна не дуже велика сума, яка, однак, вибивається за рамки сімейного бюджету.

Коли варто брати мікрокредит?
12
січня

Кому погоджують великі суми в МФО

Великі мікрофінансові організації України видають позики до 15000 гривень. Зазвичай МФО пропонують два види послуг фінансової допомоги - довгострокові та короткострокові позики. Простіше кажучи, в МФО можна взяти позику 1500-3000 гривень «до зарплати», а можна скористатися аналогом споживчого кредиту та отримати до 15000 гривень на термін до 30 днів.

Кому погоджують великі суми в МФО
8
січня

Грошик – сервіс експрес-кредитування

Бувають такі випадки, коли навіть невелика позика може вирішити неприємну ситуацію. При цьому важливо отримати онлайн кредит, без довгого очікування рішення, з яким незмінно стикаються ті, хто звертається в банки. З одного боку довгострокові кредити вигідні, але далеко не завжди в них є потреба, а тривале очікування не завжди виправдано. Якщо ви шукайте гроші терміново, щоб розв'язати фінансові проблеми, скористайтеся допомогою сервісу Грошик, створеного спеціально для таких ситуацій.

Грошик – сервіс експрес-кредитування
21
січня

Фінансова підмога «до зарплати» від компанії Грошик

Багатьом з нас не в новинку ситуація, коли гаманець практично порожній, а зарплата безумовно не завтра. І в цей час, як на зло, закінчуються продукти, ламається техніка або приходять непосильні рахунки за комунальні послуги. Для розв'язання побутових проблем можна оформити невеликий кредит до зарплати від сервісу онлайн-кредитування Грошик, це ефективний вихід не розтягувати останні гроші до ЗП, а грамотно взяти необхідну суму на кілька днів і не затягувати пояс дуже туго. Головне, погасити позику в зазначений термін, щоб не допустити прострочень і не зіпсувати свою кредитну історію.

Фінансова підмога «до зарплати» від компанії Грошик
3
січня

Особливості онлайн кредитування

Ринок онлайн-кредитування активно росте і розвивається в країні. Це істотно розширює можливості простих жителів по отримання фінансової допомоги у важкі моменти. Наприклад, коли необхідно погасити утворилися борги, вилікувати зуби або зробити покупки за вигідними акційними цінами. Сервіс Грошик істотно спрощує вирішення цих завдань, надаючи можливість отримати кредит онлайн всім, у кого є 20 хвилин вільного часу, пристрій зі стабільним виходом в мережу і банківська карта будь-якого з банків, що працюють на території України.

Особливості онлайн кредитування
26
грудня

Онлайн-кредит - швидке вирішення фінансових проблем

Якщо терміново потрібні гроші, то найочевидніший вихід - зайняти у друзів або взяти кредит в банку. На жаль, подібні рішення далеко не завжди вдається реалізувати. В епоху світової фінансової кризи з грошовими проблемами стикається чимало людей, а тому в борг можуть дати далеко не всі друзі та знайомі. А кредит у банку - це необхідність збору великого пакета документів, тривале очікування рішення і відсутність гарантії схвалення. Саме тому ми і створили сервіс Грошик, мета якого - допомогти всім, хто потребує розв'язання фінансових проблем.

Онлайн-кредит - швидке вирішення фінансових проблем
23
грудня

Мікрокредити та їх особливості

Послуги мікрокредитування сьогодні стають все більш популярними. Це пов'язано з простотою отримання таких позик, зручними умовами оформлення і погашення, очевидною вигодою і зручністю користування. Сервіс Грошик пропонує найбільш вигідні пропозиції в мікрофінансовій сфері. Завдяки цьому, кожен охочий зможе в найкоротший час подати заявку та оформити онлайн кредит, навіть не виходячи з дому. Все, що вам необхідно - мінімум документів, пів години вільного часу і карта будь-якого банку, що працює на території України.

Мікрокредити та їх особливості
20
грудня

Як отримати швидкий кредит онлайн на карту за кілька хвилин?

Унікальна українська мікрофінансова компанія Грошик надає можливість жителям будь-якого регіону взяти кредит онлайн на карту будь-якого банківського оператора на суму, що не перевищує 14 900 грн. Завдяки функціонуванню сервісу без вихідних протягом 24 годин на добу, не залежно від місцевого часу, будь-який позичальник може за 20 хвилин отримати кредит онлайн.

Як отримати швидкий кредит онлайн на карту за кілька хвилин?