31
жовтня

Чому можуть відмовити в отриманні кредиту

Чому можуть відмовити в отриманні кредиту

Багато клієнтів бояться отримати відмову в отриманні кредиту. Найчастіше гроші потрібні нам терміново. І коли ми звертаємося в мікрофінансові організації, то розраховуємо на швидкий і позитивний результат. Є ряд причин, чому можуть відмовити в отриманні кредиту. У цій статті ми розповімо про основні з них.

Чому можуть відмовити в отриманні кредиту

Причини відмови в кредиті можуть бути різними, але основних не так багато.

Найпоширенішою причиною можна назвати низький дохід позичальника. Будь-які фінансові організації турбуються про платоспроможність клієнта, тобто чи зможе він вчасно виплачувати відсотки по кредиту.

Інший 100% варіант отримати відмову по кредиту - це надання неправдивої інформації. Непевні дані або приховування певних відомостей це гарантований спосіб не тільки отримати відмову, але і бути внесеним до чорного списку кредитної організації. У нашій країні діє Українське бюро кредитних історій. Це єдина база про всіх українських позичальників з правдивою і достатньо повною інформацією. Недобросовісні клієнти вносяться в базу як небажані для більшості фінансових організацій.

З цим пов'язана і третя за популярністю причина відмови в кредиті. Кожен потенційний клієнт перевіряється в УБКІ на наявність минулих або ж чинних  прострочень. Якщо такі є, швидше за все він отримає відмову.

Ще однією причиною може стати низька вартість заставного майна. Але важливо відзначити, що подібна опція необхідна тільки в разі запиту на велику позику. Наприклад, на покупку автомобіля або нерухомості. Оцінку заставного майна банк проводить самостійно, або за допомогою незалежних експертів.

Вік і соціальний статус позичальника також впливають на ймовірність отримати кредит. Банки не хочуть співпрацювати з громадянами молодше 25 і старше 60 років, зі студентами, пенсіонерами або безробітними. Такі категорії населення мають дуже низький шанс отримати бажаний кредит.

Так само в разі оформлення угоди на велику суму для покупки нерухомості, банки можуть перевіряти законність такої. Нерухомість перевіряється на предмет законності попередніх операцій: дарчих, міни, продажу.


На оформлення позики в мікрофінансових організаціях більшість з перерахованих вище причин не діють. Для МФО важливі лише паспорт громадянина України, ідентифікаційний код та правдиві дані про прописку, місце роботи та заробітну плату.

На сайті Грошик ви можете оформити швидкий кредит на карту будь-якого українського банку. Ніяких застав і поручителів. Позики від 500 гривень за 20-30 хвилин без довідки про доходи. Для постійних клієнтів ми пропонуємо регулярні акції та програму лояльності. Оформте кредит вже зараз з найнижчим відсотком відмов!

Назад к списку