1
грудня

Що робити, якщо не дають позику в банку?

Що робити, якщо не дають позику в банку?

Сьогодні багато українців мають гостру потребу в додаткових коштах, щоб вирішити дрібні фінансові проблеми. Однак не завжди є можливість зайняти грошей у банку або в інших компаніях. Розглянемо нижче категорії громадян України, які не мають жодних шансів оперативно вирішити свою незначну фінансову проблему:

Студенти. Ця категорія має різну платоспроможність. У когось батьки можуть надати фінансову допомогу, хтось офіційно або неофіційно підробляє під час навчання. Це молоді хлопці і дівчата, яким потрібно добре одягатися, користуватися сучасними гаджетами, відпочивати. У банку зі студентом розмову буде короткий і непродуктивний.

Пенсіонери. Це люди, які, попри свій поважний вік і пенсійне забезпечення, теж іноді потребують короткочасної фінансової допомоги. Чому б їм на старості років не купити телевізор-плазму, що не з'їздити влітку на Чорне море, не купити онукові ліжко, коляску? Тим більше що вони при малих щомісячних витратах, здатні частинами погашати позику. Але і з такими людьми в банку взаєморозуміння досягається насилу. Всьому виною вік - чи доживе одержувач кредиту до повного розрахунку?

Фрілансери. Це люди різного віку, які не знайшли собі місця з офіційним працевлаштуванням. Вони можуть мати цілком пристойний дохід і, відповідно, чималі амбіції в плані придбання товарів і послуг. Але, якщо сьогодні фрілансеру потрібно більше грошей, ніж є в наявності, то жоден банк не зрозуміє вільного художника / будівельника / письменника. Потрібна довідка про доходи, якої немає, і не може бути.

Що робити в такій ситуації і куди звертатися? Виходом може стати звернення до мікрофінансові компанії. Компанія "Грошик" надає своїм клієнтам зручний сервіс і максимально лояльні умови для видачі кредиту онлайн. Вам немає потреби витрачати дорогоцінний час на збір довідок і інші процедури, які нам дісталися у спадок з радянського минулого. Оформити заявку на кредит в інтернеті можна прямо на сайті і вже найближчим часом отримати довгоочікувану позику.

Вік наших клієнтів становить від 18 до 65 років, що говорить про наявність довіри з боку декількох поколінь. Ми видамо позику на будь-які потреби, в тому числі нецільові. Просто вибираєте суму і залишаєте заявку, а решта залежить від оператора, системи і швидкості інтернету, але в більшості випадків отримання грошей займає мінімальний термін.

 

Назад к списку