24
лютого

Що робити, якщо немає грошей погасити позику?

Що робити, якщо немає грошей погасити позику?

Навіть один день прострочення загрожує позичальникові зниженням кредитного рейтингу. У багатьох МФО діє послуга пролонгації (тобто продовження) договору. Цю послугу можна оформити в особистому кабінеті на сайті МФО, навіть не виходячи з дому.

Особливості пролонгації на сайті Грошик

Щоб уникнути небажаного прострочення, можна продовжити термін кредитування. Навіть не маючи на даний момент великої суми грошей, це не складе особливих труднощів. Необхідно всього лише оплатити відсотки, нараховані на поточний момент.

Пролонгацію можна оформити тільки скориставшись Особистим кабінетом на сайті Грошик. Через термінали самообслуговування клієнти мають можливість погасити, але не пролонгувати позику.

Процентна ставка в період пролонгації в компанії Грошик така ж, як і при оформленні позики та становить 1.3%. Продовжити кредит можна за допомогою оплати відсотків, нарахованих на момент продовження позики. Точну суму можна дізнатися в Особистому кабінеті на сайті або зателефонувавши в службу підтримки. Пролонгацію можна оформити за допомогою банківського переказу.

На сайті Грошик оформити пролонгацію можна не менше, ніж за два дні до дати погашення боргу. Протягом 3 днів після встановленої дати погашення позики діє так званий grace-період. В цей час відсотки за простроченим кредитом не нараховуються. Але погашення в цей період вже негативно впливає на кредитну історію клієнта. Сума до оплати для продовження угоди дійсна протягом 1 дня.

Рекомендації від Грошика, щоб уникнути погіршення кредитної історії:

Не відкладайте оплату на останній момент. Сучасні системи автоматизації платежів значно скоротили термін переведення, але досі  в якості максимального ліміту часу на обробку безготівкових та готівкових переказів діє термін 3 дні.
Враховуйте збої в програмі та людський фактор. Надходження коштів на рахунок погашення договору може затриматися через помилку співробітника, особливостей роботи банку і технічних неполадок. Платіж може елементарно не пройти через незначну помилки, тому обов'язково варто перевірити результат перекладу.
Переконайтеся в надходженні коштів. Банк, через який проводиться операція по поверненню кредитних коштів, зобов'язаний видати документ, що підтверджує факт здійснення транзакції. Якщо ви оплачуєте або продовжуєте заставу через сервіси онлайн-платежів, вони теж зобов'язані вислати квитанцію на вашу електронну адресу.
Якщо позичальник натрапив на певні труднощі при оплаті через інтернет-банк, мобільний додаток або термінал, можна звернутися в службу технічної підтримки.

І пам'ятайте, несвоєчасна виплата погано впливає на вашу кредитну історію. При наступному зверненні кредитори можуть не погодити запитувану суму.

Назад к списку