20
серпня

Чи буде повторний карантин восени?

Чи буде повторний карантин восени?

У всіх зараз на слуху, в думках і на мові одне й те саме питання: що нас чекає прийдешньої осені? Чи буде повторний спалах COVID-19? Чи спричинить це своєю чергою посилення карантину? Як це вплине на бізнес, роботу, зарплати та життя простих громадян України? Важливо зауважити, що всі висловлювання і думки це лише суб'єктивна оцінка дійсності. Чіткої відповіді про майбутнє зараз не зможе дати ніхто. Ми зібрали всю свіжу інформацію та вирішили збудувати свої припущення з цього приводу.

Чому все побоювання випали на осінь?

            Багато вірусологів пророкують другу, можливо, навіть більш масштабну хвилю епідемії саме на осінь. Багато в чому коронавірус поводиться, як і інші ГРВІ. І хоча його сезонність не так яскраво виражена, все ж з похолоданням очікується і збільшення кількості хворих. Деякі фахівці стверджують, що COVID-19 змінюється. Відповідно до теорії професора і вірусолога Анатолія Альтштейна, в другу хвилю коронавірус стане більш масовим захворюванням, але кількість летальних випадків скоротиться. Вірус поводиться типово: йому невигідно вбивати свого носія, в його інтересах - інтенсивне поширення.

            Ідеальні умови для поширення будь-яких ГРВІ це холод, волога, люди, які менше бувають на свіжому повітрі та більше в закритих просторах. Так і утворилася друга, сильніша хвиля COVID-19 в Австралії, де зараз зима. Але австралійці подають чудовий приклад тим, що борються зі спалахом захворювання без посилення карантинних норм.

Що робити, якщо карантин все ж стане жорсткішим?

            Ще раз звернемо увагу на те, що, на думку редакції, посилення карантину не тільки не принесе користі, а й зашкодить. На щастя, з нами згодні й у Всесвітній Організації Охорони Здоров'я. Марія Ван Керкхове, головний епідеміолог ВООЗ, закликала глав держав не вводити більше карантин через пандемію COVID-19. За її словами, масштаби економічного та соціального краху через карантин значно перевищать позитивні сторони такого. Носіння масок, дотримання соціальної дистанції та підживлення організму вітамінами буде цілком достатньо.

            А якщо ж з якихось причин карантин все ж посилять, ми рекомендуємо не нехтувати прогулянками на свіжому повітрі, їсти якомога більше вітамінів і зберігати позитивний настрій!


Будь-яку нестачу фінансів навіть в карантин вам допоможе компенсувати Грошик! Споживчі кредити від 500 гривень без застав і поручителів в найкоротші терміни!

Назад к списку