3
травня

Чому не варто уникати швидких кредитів?

Чому не варто уникати швидких кредитів?

У наш час мікрокредитування - це поширена фінансова послуга. Але через те, що сфера досить нова, багато українців ще не розбираються в нюансах мікрокредитування.


Плюси швидкого кредитування

Перше, що потрібно відзначити, це терміни надання кредиту. Назва говорить сама за себе - швидкий кредит, це кредит, який не вимагає тривалого узгодження. Ви зможете отримати необхідну суму протягом 30 хвилин. Такими термінами можуть похвалитися тільки МФО, які видають онлайн позики в Україні.

Друга, але не менш важлива перевага - це легка процедура оформлення. Вам знадобиться паспорт, ідентифікаційний код і банківська карта, термін дії якої становить не менш як місяць. Позичальнику потрібно заповнити коротку анкету і дочекатися схвалення кредиту - вуаля - прості та швидкі маніпуляції, і необхідна сума вже у вас на карті!

Це дві головні особливості, які роблять експрес кредитування більш привабливим для позичальників. Погодьтеся, в житті відбуваються різні ситуації, що вимагають чималих грошей. Якщо у вас немає необхідної суми, а гроші потрібні терміново, залишається лише один варіант - взяти експрес-кредит. Такі кредити видаються на будь-які потреби.

Ще одна причина звернутися до МФО - це їх надійність! У таких кредитних програмах немає додаткових комісій або прихованих відсотків. Всі умови можна подивитися на сайті компанії.


До всього вищесказаного експрес кредити мають ще одну незаперечну перевагу. Позичальник може погашати позику достроково і не боятися при цьому ніяких штрафних санкцій. Або можна оформити пролонгацію свого кредиту сплативши лише відсотки за використання. Таким чином, можна пролонгувати свою заборгованість необмежену кількість разів, а виплатити борг, коли з'явиться можливість.


Грошик - надійна мікрофінансових організація, яка з радістю прийде на виручку в будь-якій скрутній ситуації. Більш детально про нашу компанію можна прочитати ТУТ

 

 

 

 

 

Назад к списку