2
червня

Де взяти кредит без електронної пошти?

Де взяти кредит без електронної пошти?

Наскільки б не був розвинений наш цифровий світ, все ж не всі клієнти хочуть і вміють користуватися електронною поштою. З розвитком ринку мікрокредитування багато користувачів стали питати: чи можна зробити заявку онлайн і взяти гроші в кредит без вказування свого імейлу? Ми можемо відповісти на це питання в самому початку статті. У стаціонарних оффлайн фірмах, в яких менеджер особисто зустрічається з клієнтом, немає потреби підтверджувати свою особистість за допомогою електронної пошти або вказувати реквізити кредитної карти. Але в онлайн-МФО це обов'язковий пункт реєстрації. Однак такі компанії мають ряд безперечних переваг у швидкості і якості обслуговування, що однозначно виграє в даному змаганні.


В яких компаніях можна взяти кредит без вказання електронної пошти

Усі чинні онлайн-МФО працюють за єдиним принципом: електронна пошта це один з обов'язкових етапів реєстрації. Це один зі ступенів підтвердження особи та подальший канал комунікацій з клієнтом.

Щоб оформити кредит без email, можна скористатися стаціонарними офісами, які, як правило, розташовані біля метро, ​​ринків, торгових центрів. При собі потрібно мати класичний набір документів, але основним завданням буде - встигнути в робочі години, оскільки більшість відділень працює до 18.00.

Найбільш відомі стаціонарні МФО, де можна отримати кредит без email:

· ШвидкоГроші;

· Ваша Готівочка;

· Швидка позика;

· Credit cafe;

· Кредит-маркет;

· Швидкозайм.

Також отримати терміновий кредит без електронної пошти вийде в ломбарді, але доведеться залишити в якості застави цінну річ (техніку, золото, коштовності). І є високий ризик втратити дорогу річ, якщо не встигнути внести платіж.

Які документи потрібні, щоб взяти позику на карту без електронної пошти

Зазвичай, щоб оформити кредит без електронної пошти, співробітники оффлайн-МФО просять надати паспорт громадянина України та ІПН. Далі список залежить від умов конкретної компанії, іноді для отримання кредиту потрібна довідка про доходи або копія трудової книжки.

Якщо мова про ломбарди, то досить Айді-карти, але варто бути готовими, що попросять документи на товар, залишений в заставу.

Переваги онлайн-кредитування із зазначенням електронної пошти

На сайті Грошик можна оформити швидкий кредит на карту тільки з зазначенням вашої електронної пошти. Клієнти, у яких виникають труднощі в процесі реєстрації, можуть ознайомитися з докладною інструкцією за посиланням. Заповнивши просту анкету, ви отримуєте необхідну суму, а ще стаєте учасником програми лояльності та акцій для постійних клієнтів.

Важливо пам'ятати, що сервіси кредитів онлайн економлять ваш час і готові прийти на допомогу 24 години на добу. Тому наявність електронної пошти значно спростить вам життя!

Назад к списку