8
квітня

Де взяти кредит з наявними простроченнями?

Де взяти кредит з наявними простроченнями?

     Отримати кредит при наявних простроченнях в інших установах досить складно, адже клієнт вважається свідомо ненадійним, виходячи з його кредитної історії. Також для кредиторів має велике значення, чи вистачить подібного клієнту коштів для виплати декількох кредитів. Тому, маючи відкритий проблемний кредит, людині буде важко знайти нових лояльних кредиторів.


У цій статті ми постараємося розібратися, де можна взяти кредит з наявними простроченнями в Україні.


Звернутися в банк

Перше місце, куди звик звертатися пересічний українець - це банківська структура. На жаль, тільки мала частина банків готова працювати з проблемними клієнтами. Все ж є ймовірність отримання кредиту в банку при наявних простроченнях, але важливо розуміти, що відсотки за користування будуть значно вище, щоб компенсувати непередбачені ризики. Також можливі додаткові вимоги:

· Страхування;

· Фізособа-поручитель;

· Заставне майно;

· Під депозит.


Оформити мікрокредит в одному з МФО

Набагато простіше і швидше взяти необхідну суму при наявності наявних прострочень в організаціях небанківського сектора. Мікрофінансові організації демократичніші стосовно своїх клієнтів:

· Мінімальний пакет документів - паспорт та ідентифікаційний код;

· Звичайний розмір плати за користування;

· Швидке прийняття рішення - до 30 хвилин;

· Максимальне число позитивних відповідей (в середньому - 9/10);

· Без страховок, застави, гарантів.


Таким чином, стає зрозуміло, що отримати кредит в МФО значно простіше, швидше і вигідніше. МФО завжди йдуть назустріч людям, які опинилися в скрутному становищі. Мінімум затрат ресурсів - це безумовна перевага перед іншими.


Будь-який повнолітній українець може оформити кредит на сайті Грошик і отримати відповідь по своїй заявці протягом 20-30 хвилин!

Назад к списку