4
грудня

Гроші в кредит - зручно та швидко!

Гроші в кредит - зручно та швидко!

Як бути в ситуації, коли терміново потрібні гроші до зарплати на покупку подарунків, відпочинок, ремонт або інші непередбачені витрати? Розповідати друзям про свої фінансові труднощі не хочеться, а збирати значну стопку документів для оформлення позики в банку немає часу. Вихід є! Компанія Грошик створила для своїх клієнтів зручну і просту систему кредитування, завдяки якій отримати кредит онлайн можна в короткі терміни і на вигідних умовах.

Хто може отримати мікрокредит в Грошик


Для того, щоб отримати позику в нашій компанії, достатньо надати такі документи:

· Паспорт громадянина України.

· Ідентифікаційний код.

Ми видаємо кредит без довідки про доходи. Клієнтами компанії Грошик можуть стати особи віком від 18 до 60 років, в тому числі студенти та пенсіонери.

Як оформити споживчий кредит


Компанія Грошик максимально спростила процедуру отримання кредитних коштів. Для цього вам потрібно:

  • Перейти на сайт компанії.
  • Заповнити анкету для отримання позики.
  • Дочекатися протягом 15-20 хвилин рішення про видачу коштів.
  • Отримати гроші на карту.


Таким чином, витративши близько 30 хвилин, ви зможете оформити експрес-кредит.

Які умови кредитування


Грошик видає позики в сумі 500-3000 грн на термін від 62 днів під щоденні 1,7%. При цьому, ви можете вибрати найбільш відповідний спосіб отримання грошей:

· Залиште на нашому сайті онлайн заявку і отримаєте гроші на банківську карту. Оформивши кредит онлайн, ви істотно заощадите свій час.

Чому варто звернутися в Грошик?


Наша компанія - офіційно зареєстрована фінансова організація. За багато років роботи в сфері кредитування ми добре вивчили потреби своїх клієнтів і знаємо, що вони бажають моментально отримати гроші в борг на зрозумілих і доступних умовах. Тому ми пропонуємо:

· Оформлення позики без поручителів, застави та довідки про доходи.

· Прозорі умови (без прихованих комісій та платежів).

Так як Грошик видає невеликі кредити на короткі терміни, ми не розглядаємо кредитну історію своїх клієнтів. Тому, звернувшись до нас, людина може отримати кредит з поганою кредитною історією.

Назад к списку