2
лютого

Де швидко отримати гроші до зарплати

Де швидко отримати гроші до зарплати

Ситуації, коли швидко потрібна невелика сума, трапляються часто-густо. І це не обов'язково має бути щось погане. Можливо, сьогодні закінчиться акція на необхідну вам техніку, вже завтра вона буде коштувати в рази дорожче. Або ж вам потрібно внести передоплату на «гарячий» тур. А ось зарплата повинна бути лише через кілька днів, а терміни піджимають. У такому випадку можна скористатися послугами однієї з мікрофінансових організацій України. У цій статті ми розповімо, де і як швидко отримати гроші до зарплати.


В якій компанії можна отримати гроші до зарплати

Якщо міркувати логічно, кредит до зарплати - це невелика сума готівкою або на картку, яку можна оформити просто, а головне швидко. Для цієї мети найбільше підходять МФО. Це компанії, які видають невеликі суми від 500 до 15000 гривень на термін до 30 днів. Кредит можна оформити й на  коротший термін, комфортний для вас. Якщо надходження грошей буде всього через тиждень, ви можете отримати гроші на карту на такий же термін. У такому випадку плата за користування буде зовсім невелика. Ще один плюс сервісів мікрокредитування в тому, що вони діють практично миттєво. Вся процедура від реєстрації до зарахування грошей займе не більше 30 хвилин. А при повторному зверненні ви зможете отримати необхідну суму всього за кілька хвилин!

Банки в цьому відношенні істотно програють МФО. По-перше, оформлення займає значно більше часу. По-друге, якщо у вас не зовсім «чиста» кредитна історія, то в банку вам можуть не погодити навіть найменшу суму. По-третє, в МФО ви можете оформити кредит у будь-який час доби без особистого відвідування організації. А ось банківську установу вам в будь-якому випадку доведеться відвідати особисто.


Однією з передових мікрофінансових організацій України є Грошик. У нашій компанії багато переваг. Розповімо про них докладніше:

· Від 500 до 5000 гривень на карту будь-якого українського банку.

· Реєстрація та видача займають не більше 20 хвилин.

· Цілодобові видачі та підтримка клієнтів.

· Один з найвищих відсотків видач по Україні.

· Коротка реєстрація з мінімальним пакетом документів.

· Послуги дострокового погашення або продовження кредиту.

· Мобільний додаток, який працює навіть з найнижчим покриттям інтернету. 


Грошик може допомогти в будь-якій ситуації, що склалася, в незалежності від того, це труднощі або довгоочікувана покупка. Акції та цікаві новини в нашому телеграм-каналі.

Назад к списку