31
січня

Де взяти кредит на невелику суму?

Де взяти кредит на невелику суму?

3000-5000 гривень - здавалося б, не дуже велика сума, але саме її може не вистачити на ремонт техніки, оплату побутових послуг або ж навчання. Єдина проблема - де взяти таку суму швидко? Є кілька варіантів розв'язання подібної проблеми: зайняти у друзів або родичів, віддати свої цінності в ломбард або ж звернутися в мікрофінансову організацію.

У цій статті ми розповімо про найшвидших способах отримати необхідну суму в найкоротші терміни.

На сьогодні в Україні дуже багато ломбардів, які пропонують кредити з різними умовами. Найголовнішою умовою в ломбарді є те, що клієнт повинен принести заставу, який служить компенсацією для ломбарду, в разі несвоєчасного повернення грошей. Це можуть бути коштовності, техніка або ж, наприклад, антикваріат.

Ще один варіант - взяти в борг у друзів або родичів. Звичайно, дуже добре, коли є знайомі, які можуть позичити гроші в будь-який час дня і ночі без відсотків. Але є ряд причин (включаючи незручності як моральні, так і матеріальні), які перешкоджають такому виду позик.

Отримати швидкий кредит на сайті Грошик

За статистикою більшість українців воліють взяти необхідну суму в кредит в онлайн-режимі прямо на карту в мікрокредитних організаціях. Найголовнішим аргументом тут є те, що такий кредит можна отримати за лічені хвилини (від 5 до 20 хвилин), крім цього, оформити кредит можна навіть не виходячи з дому чи офісу за допомогою будь-якого гаджета з виходом в інтернет.

Одним з найбільш надійних сервісів онлайн-кредитування в Україні є Грошик. Ми пропонуємо не тільки швидкі та прості кредити на необхідні потреби, а ще  вигідні акції та програми лояльності для постійних клієнтів сервісу!

 

Назад к списку