9
лютого

Де взяти кредит, якщо є діючі прострочення?

Де взяти кредит, якщо є діючі прострочення?

Отримати кредит при наявності чинних прострочень в інших установах досить складно, адже клієнт вважається свідомо ненадійним, виходячи з його кредитної історії. Також для кредиторів має велике значення, чи вистачить даному клієнту коштів для виплати декількох кредитів. Тому, маючи відкритий проблемний кредит, людині буде важко знайти нових лояльних кредиторів.

У цій статті ми постараємося розібратися, де можна взяти кредит з наявним простроченням в Україні.

Звернутися в банк

Перше місце, куди звик звертатися пересічний українець - це банківська структура. На жаль, тільки мала частина банків готова працювати з проблемними клієнтами. Все ж є ймовірність отримання кредиту в банку при наявних простроченнях, але важливо розуміти, що відсотки за користування будуть значно вище, щоб компенсувати непередбачені ризики. Також можливі додаткові вимоги:

Страхування;
Фізособа-поручитель;
Заставне майно;
Під депозит.

Оформити мікрокредит в одній з МФО

Набагато простіше і швидше взяти необхідну при наявності наявних прострочень в організаціях небанківського сектора. Мікрофінансові організації демократичніші щодо своїх клієнтів:

  • Мінімальний пакет документів - паспорт та ідентифікаційний код;
  • Звичайний розмір плати за користування;
  • Моментальне ухвалення рішення - до пів години;
  • Максимальне число позитивних відповідей (в середньому - 9/10);
  • Без страховок, застави, гарантів.

Таким чином, стає ясно, що отримати кредит в МФО значно простіше, швидше і вигідніше. МФО завжди йдуть назустріч людям, які опинилися в скрутному становищі. Мінімум затрат ресурсів - це безумовна перевага перед іншими.

Будь-який повнолітній українець може оформити кредит на сайті Грошик й отримати відповідь по своїй заявці протягом 20-30 хвилин!

Назад к списку