30
жовтня

Де взяти кредит до зарплати у 2019 році?

Де взяти кредит до зарплати у 2019 році?

Якщо вам терміново потрібні гроші, і ви не знаєте де їх оперативно знайти, звертайтеся в компанію «Грошик» і ви знайдете швидке розв'язання проблеми! Тут ви зможете оперативно і максимально легко отримати гроші до зарплати на особисті потреби.

МФО "Грошик" офіційно зареєстрована в «Держфінпослуг» України. Тому її діяльність виконується на законних підставах. Кредит готівкою надається всім громадянам України, незалежно від цільового призначення отриманих коштів.

Щоб оформити кредит в компанії "Грошик" вам буде потрібно:

● Бути громадянином України (у віці 18-60 років);

● мати під рукою комп'ютер, ноутбук, телефон або інший пристрій з виходом в інтернет;

● бути володарем діючої карти будь-якого банку України;

У компанії «Грошик» ви зможете отримати потрібну суму грошей, без необхідності збирати цілий пакет документів і підтвердження фінансової забезпеченості. Все що потрібно при оформленні процедури - це паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. Важливою вимогою є вік позичальника від 18 до 60 років. Також, клієнт зобов'язаний мати постійний дохід.

Компанія «Грошик» передбачає наступні умови пролонгації часу по позиці: Боржник має законне право пролонгувати позику, оплачуючи при цьому тільки відсотки за використання. Компанія не стягує прихованих комісій і не вимагає додаткових платежів. Мінімальний термін ліквідації боргу становить 1 день.

Відповідальність за невиконання зобов'язань за договором


У разі невиконання вимог щодо оформленої позики, закріплених в офіційних документах, компанія має право залучити боржника до відповідальності.

Назад к списку