27
січня

Грошик - швидкі гроші на карту

Грошик - швидкі гроші на карту

Наше життя досить непередбачуване, і часом воно  диктує нам свої правила. Нерідко в тихі та спокійні будні можуть увірватися події, що вимагають термінового фінансового втручання. А грошей при цьому, як правило, не виявляється в потрібній кількості. І тоді, оббігши всіх родичів і знайомих в пошуку коштів, багато хто починає подумувати про кредит, який сьогодні з радістю готові надати й банки, і альтернативні кредитні організації. Найбільшу популярність зараз отримали мікрофінансові організації, які після короткої реєстрації перераховують гроші на вашу карту.

Якщо мова йде про невелику суму ...

Потребуючи грошей, багато людей звертаються в контори по видачі мікропозик або ж вдаються до послуг ломбардів. Якщо все ж ви не хочете ризикувати своїм майном, можна взяти мікропозику. Сьогодні цю послугу пропонують онлайн, без особистої присутності позичальника. Звернувшись в цю організацію, ви дійсно, без підтвердження своїх доходів, при наявності одного тільки паспорта та коду зможете отримати на карту необхідну суму.

Умови кредитування на сайті Грошик

Для всіх клієнтів на сайті є покрокова інструкція заповнення анкети та створення заявки. Після формування заявки з'являється можливість реєстрації, для якої потрібно внести персональні дані й дати згоду на їх обробку внутрішніми сервісами компанії. Оформлення кредиту передбачає виконання таких дій:

  • Вказати паспортні дані, ІПН, номер мобільного телефону, адреса електронної пошти та інше.
  • Пройти верифікацію банківської карти через автоматичну систему перевірки.
  • Надіслати фотографію з паспортом в руках для ідентифікації особи.
  • Дочекатися схвалення заявки та дзвінка від фахівця контакт-центру компанії.

При терміновому оформленні грошей на карту позичальникові варто враховувати, що до особистого профілю може бути прив'язана тільки одна банківська карта, а спроба використовувати карту родича або знайомого призведе до блокування облікового запису.

Розмір кредиту варіюється від 500 до 14900 гривень, але при першому зверненні його сума не може перевищувати 5000 грн. Відсоткова ставка фіксована і дорівнює 1,7% на добу. Оформити позику можуть всі громадяни України у віці від 18 років, які мають стабільний дохід.

Програма лояльність компанії містить бонуси за користування позиковими засобами, з якими клієнти отримують знижки на процентну ставку по кредиту. Так само діє програма «Приведи друга». Дізнатися більше про програму лояльності можна в особистому кабінеті позичальника.

 

Назад к списку