14
листопада

Грошик - новий сервіс кредитування

Грошик - новий сервіс кредитування

Якщо вам терміново знадобилися гроші, то оптимальним рішенням буде взяти мікрокредит на короткий термін. Це досить просте і зручне рішення. Головне - знайти варіант кредитування з максимально низькими відсотками.

Гроші терміново можуть знадобитися на різні споживчі цілі:

  • ремонт автомобіля;
  • ремонт побутової техніки;
  • оплата медичних послуг;
  • харчування або проживання.


Де можна отримати вигідний кредит онлайн

Грошик» є фінансовою організацією, яка надає мікрокредити на вигідних умовах. Такий вид позики є нецільовим споживчим кредитуванням. Щоб отримати гроші, необхідно зареєструватися на сайті компанії і заповнити заявку на отримання необхідної суми коштів. При оформленні заявки вам знадобляться:

  • документи, що підтверджують особу (паспорт та ідентифікаційний код);
  • вказати номер карти для зарахування коштів;
  • вказати контактний номер телефону.


Переконайтеся, що ви вказали чинний номер телефону, щоб підтвердити реєстрацію на сайті. Процес розгляду заявки займе близько 20 хв., якщо ви вперше звернулися в «Грошик», і всього кілька хвилин для тих, хто вже користувався послугами компанії.

Умови отримання кредиту


Мікрокредитування є основною послугою фінансової компанії «Грошик». Отримати позику може будь-який громадянин України віком від 18 до 75 років. Кредитування здійснюється без обмежень за соціальним статусом або джерел доходів.

Мінімальна сума мікрокредитування - 500 грн, максимальна - 3000 грн. Сума залежить від того, чи є позичальник постійним клієнтом компанії і його фінансової дисципліни: наскільки регулярно вносяться платежі за користування кредитними коштами, відсутність заборгованостей по платежах. Терміни кредитування і погашення кредиту складають від 5 до 30 днів.

Можливе дострокове погашення кредиту. Також при хорошій фінансовій дисципліні можлива відстрочка в погашенні тіла кредиту. Всі фінансові операції можуть проводитися через особистий кабінет, термінал самообслуговування, відділення будь-якого банку.

Користуватися особистим кабінетом і проводити розрахунки можна в будь-який зручний час і з будь-якого пристрою, підключеного до інтернету.

Чому варто оформити мікрокредит в «Грошик»


Фінансова організація «Грошик» здійснює діяльність на підставі державної ліцензії в області мікрокредитування населення. Всі фінансові операції повністю законні та безпечні. У «Грошик» ви завжди зможете швидко зайняти необхідну суму грошей на вигідних умовах.

Назад к списку