4
жовтня

Як обрати кредитну програму

Як обрати кредитну програму

До вибору кредиту варто підійти дуже серйозно. Це справа, яка потребує детального вивчення кредитних програм різних банків, їх умов та договорів. Так чи інакше, позики стали частиною повсякденного життя кожного з нас. Для когось це спосіб відкрити власний бізнес, купити машину або нерухомість. Для інших - варіант придбання побутової техніки або гаджетів. А деяким потрібна просто невелика сума до зарплати. Таким чином, в залежності від суми, ви зможете підібрати для себе відповідну кредитну організацію. У будь-якому випадку важливо пам'ятати деякі нюанси.

Як вибрати кредит, який підходить саме вам

Не всі українці знають, як правильно підібрати для себе кредит. Потрібно врахувати безліч нюансів. По-перше, визначитися з типом кредиту. Вони бувають: кредит готівкою, на банківську карту, споживчий (на нецільові потреби), іпотека, автокредит і так далі. Якщо ви хочете взяти кредит з певною метою, наприклад, на покупку нерухомості, то повинні оформити іпотеку. Подібні послуги надають більшість банків. Потрібно підготувати значний пакет документів, в тому числі довідку про доходи, і мати поручителем. Рішення по кредиту такого типу може прийматися від декількох днів до кількох тижнів. Якщо у вас немає часу або бажання вивчати іпотечні пропозиції на фінансовому ринку, рекомендуємо скористатися послугами кредитного брокера.

Якщо ж ви хочете купити додому велику побутову техніку, ви можете розплатитися кредитною карткою, оформити невеликий кредит або розстрочку прямо в магазині.

Нецільові кредити найпростіше оформити в одній з мікрофінансових організацій України. До них відноситься і Грошик. Наша компанія вже багато років надає кредити на будь-які потреби для українців. Ми рухаємося в ногу з часом. Тому і пропонуємо нашим клієнтам:

· Конкурентні умови кредитування.

· Акції та промокоди для нових і постійних користувачів.

· Роботу 24/7.

· Зручний мобільний додаток.

Якщо ви хочете оформити кредит до зарплати на невелику покупку, Грошик - це ваш кращий вибір!

Назад к списку