6
травня

Як обрати МФО в Україні

Як обрати МФО в Україні

З кожним днем ​​все більше громадян України звертаються за додатковими коштами в мікрофінансові організації. Природно, кількість МФО постійно зростає, вони надають в користування своїм клієнтам невеликі суми на короткий термін. Величезна популярність таких компаній пояснюється зростаючим попитом, адже в основному українцям потрібна фінансова допомога до зарплати.


Чому мікрокредити набирають популярність

Одна з головних причин - це простота і швидкість отримання мікропозик. Адже на відміну від банківських організацій, позичальникові не потрібно надавати великий пакет документів, а запити схвалюються практично моментально в онлайн-режимі. Ще одна причина - мінімальний пакет документів, необхідний для отримання позики. Внаслідок того, що МФО ризикує значно більше банку, відсотки на отримання подібного кредиту вище.


Ключові причини популярності МФО серед українців:

  • швидке отримання грошей в режимі онлайн;
  • простота оформлення та посилання заявки;
  • цілодобова робота і розгляд заявок;
  • мінімальний пакет документів;
  • видаються при наявності наявних кредитів.


При виборі мікрофінансової організації, ми рекомендуємо звертати увагу на такі особливості:

1. Умови видачі позик: необхідний перелік документів, вимоги до клієнта, сума і терміни позики.

2. Спосіб видачі кредиту - зараз все популярнішими стають кредити на банківську карту.

3. Процентна ставка за кредит - кожна МФО пропонує свої умови. Переважно ставка варіюється в діапазоні від 1 до 2%. Багато компаній пропонують новим клієнтам оформити кредит під 0,01%;

4. Сума кредиту і терміни погашення - більшість мікрофінансових організацій пропонує позичальникам кредити від 500 до 15000 гривень на термін до 30 днів.

5. Наявність пролонгації та дострокового погашення.

6. Способи погашення - більшість МФО пропонує погашати позику через термінали самообслуговування, каси банків, електронні перекази або перерахування з іншого карти в персональному кабінеті.


Якщо врахувати все вищеперелічене, вибрати МФО з відповідними умовами не важко!


Переваги співпраці з Грошиком:

· Взаємодія з сервісом відбувається в онлайн-режимі - вам не доведеться вистоювати черги та збирати купу документів;

· Подача заявки, заповнення анкети та очікування відповіді займе не більше 30 хвилин, і ви зможете невідкладно зайнятися розв'язання проблеми;

· Сайт працює 24/7 без перерв і вихідних;

· Високу довіру від споживачів до сервісу Грошик: ним скористалися вже близько 160 000 українців - відгуки людей про співпрацю позитивні в 94% випадків.


Ваш перший кредит можна оформити тут

Назад к списку