3
липня

Як видалити свій номер з бази кредиторів?

Як видалити свій номер з бази кредиторів?

Кожен другий українець знайомий з ринком мікрокредитування не з чуток, а зі свого особистого досвіду. Багато з нас користувалися послугами МФО в тому чи іншому випадку. Хто звертався до єдиної  компанії та й тільки один раз, хтось є постійним клієнтом багатьох мікрокредитних організацій, а хтось є завзятим боржником. Час від часу кожна з вищеописаних категорій хотіла б зникнути з баз МФО. Хтось, щоб уникнути рекламних розсилок, хтось, щоб перестали турбувати колектори. На тлі інтересу до мікрофінансових організацій, що весь час росте, з'являються все нові способи шахрайства. Люди зголошуються на «швидке рішення», не замислюючись, чи можливо це з точки зору закону. Продовжуючи тему аферистів, в цій статті ми розповімо, чи можливо видалити свої дані з онлайн МФО, та як не потрапити в руки до шахраїв.

Канали роботи шахраїв

Більшість рекламних майданчиків, соцмереж і месенджерів вже давно використовуються для різних видів шахрайства. Завжди будьте уважні, приймаючи запрошення в групи, додавання в друзі або різних каналів. Всі офіційні сторінки позначені спеціальним значком. Серед найпоширеніших комунікацій шахраїв:

· Telegram-канали;

· Instagram;

· Facebook;

· OLX ​​та інші сервіси онлайн-продажів;

· Сайти-односторінники (їх можна створити безкоштовно);

· Деякі форуми боржників МФО.

Потрібно відзначити, що більшість аферистів обирають телеграм. Через те, що це найпоширеніша і найбільш незахищена мережа.

Ким видаються «фахівці» з видалення?

У третіх осіб немає жодного законного способу видалити ваші дані з бази МФО, якщо немає законних передумов на це. Ви підписуєте угоду користувача, тим самим дозволяєте додавати ваш номер телефону та електронну пошту в будь-яку рекламну розсилку. Так що якщо вам стороння людина або компанія пропонують виселити вас із баз МФО, це однозначно шахраї. Зазвичай вони представляються:

· Співробітником МФО (найчастіше колишнім), у якого залишився доступ до бази клієнтів.

· Хакером, який «дістався» до бази боржників.

· «Інкогніто», який не хоче розкривати свої секрети та технології.

У подібних місцях вам пообіцяють видалення, починаючи від 250-400 гривень і до третини суми заборгованості. Головне пам'ятайте - єдиний спосіб уникнути рекламних розсилок після користування кредитом - звернутися безпосередньо до Служби підтримки клієнтів цієї МФО.

Якщо ж ви прострочили платіж - поговоріть про реструктуризацію боргу, це одна з послуг, яку пропонує наша компанія Грошик.

 

 

 

Назад к списку