17
квітня

Як позбутися боргів по швидких кредитах раз і назавжди

Як позбутися боргів по швидких кредитах раз і назавжди

У багатьох може статися непередбачувана ситуація. Особливо, в наш нестабільний час. Проблеми зі здоров'ям, оренда житла, злам техніки або автомобіля і безліч інших причин можуть зажадати серйозних грошей. Якщо у вас немає фінансової подушки, одним з варіантів отримати необхідну суму може стати кредит. Але залізти в фінансову кабалу дуже просто. А ось вибратися з цієї ями досить складно. У цій статті ми розповімо про те, як легальним шляхом позбутися від боргів по швидких кредитах раз і назавжди.


Як позбутися від боргів по швидких кредитах

В першу чергу потрібно розуміти, що виправити ситуацію за два дні не вийде. Не варто розраховувати на швидке розв'язання проблеми, найчастіше такий вихід із ситуації пропонують тільки шахраї.

Що робити, щоб позбутися від боргів перед МФО:

1. В першу чергу потрібно скоротити власні витрати. Якщо ви хочете якомога швидше правиться з боргами, не варто зараз бути марнотратним.

2. Потрібно точно визначити, скільки та кому ви винні. Після цього погашайте борги в міру терміновості. Не допускайте прострочень, це тільки погіршить ситуацію.

3. Знайдіть джерела додаткового заробітку. Навіть невеликі суми в такому положенні можуть істотно поліпшити ситуацію.

4. Спробуйте зайняти гроші або оформити кредит на більш вигідних умовах. Якщо у вас є родичі або знайомі з фінансовою подушкою, вони зможуть позичити вам необхідну суму. Таким чином, ви зможете повертати гроші поступово, не хвилюючись про відсотки, що зростають. Так само існують кредитні організації, які готові перекредитувати ваші борги в МФО на тривалий термін і більш вигідних умовах.

5. Не пробуйте «зникнути з радарів». Це не вихід. Кредитні організації ретельно охороняють свої активи. У разі відмови платити по кредиту, компанія має право передати ваші контакти колекторської компанії. А вони не настільки ніжні у зверненні, як співробітники кол-центру МФО.


Не варто впадати у відчай! Головне зберігати спокій у будь-якій ситуації. Позбавитись від боргів по кредитах можна! Головне дотримуватися порад, які описані вище.

Назад к списку