23
жовтня

Як отримати кредит на лояльних умовах у 2019 році?

Як отримати кредит на лояльних умовах у 2019 році?

«Грошик» дає можливість усім охочим оформити кредит зручним способом. Часто для багатьох людей стає важливим якнайшвидше знайти суму, якої не вистачає. Причини можуть бути найрізноманітнішими, наприклад, покупка подарунка до знаменної дати, оплата комунальних послуг, планування подорожі, покупка продуктів і багато інших.

У громадських місцях, на дошках оголошень і стовпах, зустрічається велика кількість «самоклейок» від банків і мікрофінансових організацій, що надають цікаві пропозиції з кредитування. Однак не всі вони працюють на вигідних умовах для клієнта, саме з цієї причини стає гостро питання, де можна взяти кредит готівкою без надання застави, ряду довідок і поручителів.

Необхідні кошти легко отримати в мікрофінансової організації «Грошик». Звертаючись до цієї компанії, кожному позичальнику буде надана оперативна фінансова допомога протягом 20 хвилин. Гранична сума, яку можна оформити, становить 14999 гривень. Щоб взяти швидкий кредит, вам потрібно надати ідентифікаційний код і паспорт громадянина України. Спеціаліст відділення допоможе вам правильно оформити всі документи, і зробить все можливе, щоб ви отримали кредитні кошти якомога швидше.

Простий спосіб отримати гроші в кредит


Для оформлення готівки від МФО, клієнту знадобиться виконати такі дії:
1. На сайті компанії «Грошик» необхідно заповнити спеціальну форму для отримання кредитних коштів.

2. Дочекатися підтвердження.

3. Забрати потрібну суму в одній з філій компанії.

Чи можна пролонгувати термін позики?


При необхідності клієнт може пролонгувати термін позики. Позичальнику надається право доплатити відсотки за використання. Допоміжні платежі і приховані комісії компанія не стягує. Клієнт має право самостійно вибрати термін повного погашення заборгованості.

Якщо позичальник навмисно порушує передбачені офіційними документами умови позики, до нього може бути застосовано примусове стягнення боргу.

Назад к списку