24
січня

Як отримати мікрокредит?

Як отримати мікрокредит?

Мікропозики, які надаються громадянам мікрофінансовими організаціями, в наш час мають великий попит серед населення. Відсотки по таких кредитах нараховуються щодня, термін кредиту виявляється незначним, як і максимальна сума позики. Це можна зробити як оффлайн, так і на сайті мікрофінансової організації. Подібні угоди відрізняються простотою і швидкістю укладання, але не всі знають про послідовність даної процедури.

Звернення до кредитора

Інтернет дозволяє робити вибір на користь кредитора, що пропонує найцікавіші умови кредитування. Звернутися в МФО можна в будь-який час. Для такої угоди необхідний мінімальний пакет документів.

Оформлення мікрокредиту значно простіше в порівнянні зі зверненням в банк. Позичальнику необхідно заповнити спеціальну форму, так звану заявку на мікропозику, яка одночасно є анкетою. У такий документ потенційний позичальник вписує особисті дані, інформацію про місце роботи та розмір місячного доходу.

Вивчення вимоги МФО

При зверненні в мікрофінансову організацію обов'язково слід познайомитися з умовами обраного кредитора. Важливо розуміти, що невідповідність навіть одній з вимог, значно підвищує ймовірність отримати відмову в проведенні операції. Наприклад, вікові обмеження в компанії Грошик - 18-65 років.

Простота отримання мікропозик

Сьогодні багато хто вибирає варіант отримання позикових коштів в мікрофінансових організаціях, а не в банку. Причин тому багато, наприклад, зіпсована кредитна історія або ж стислі терміни на отримання фінансової допомоги. Банківські установи не люблять мати справ з проблемними клієнтами та при зіпсованої історії зазвичай виявляються від співпраці. Істотно спрощує отримання мікропозик відсутність необхідності займатися збором численних документів, які звичайно потрібні банківським організаціям. Звернувшись в Грошик, кредит зможе отримати навіть людина без офіційного місця роботи.

Особливості оформлення угоди

Мікрофінансові організації проводять нарахування відсотків на суму кредиту кожен день. Щоб істотно знизити переплату, слід брати в МФО тільки ту суму, яка дійсно є необхідною, і при цьому намагатися розплатитися з кредитором в максимально короткі терміни.

Якщо позичальник з різних причин не може повернути в термін кошти, на сайті Грошик є зручна послуга пролонгації.

Назад к списку