17
лютого

Як правильно економити гроші у 2021 році

Як правильно економити гроші у 2021 році

2020 рік показав нам, наскільки українці не підготовлені до непередбачених обставин, на кшталт карантину, у фінансовому плані. У більшості з нас не вистачило заощаджень, щоб протриматися навіть першу хвилю карантину. Тепер ми почали думати про економію. Щоб уникнути попадання в фінансову яму, варто дотримуватися кількох правил. Тому вирішили розповісти вам, як правильно економити гроші у 2021 році.

Загальні поради про те, як правильно економити гроші у 2021 році

У кризовий час варто переглянути та обмежити свої витрати. Домашня ізоляція в цьому дуже допомагає. Коли проводиш практично весь час вдома, то економиш мимоволі.

Їжа і розваги

Хоча зараз кафе і ресторани знову відкрили свої двері, варто все ж обмежити себе в їх відвідуванні. Відмова від розважальних закладів та заходів відразу ж скоротить вам 20-40% бюджету.

Більшу частину нашого бюджету займає покупка їжі. Про те, як економити на харчових продуктах, ми написали цілу окрему статтю. Ознайомитися з нею можна за цим посиланням. Додамо тільки, що зараз існую багато додатків-планерів, які допомагають дотримуватися списку покупок, не роблячи зайвих витрат.

Економія на платні послуги

Сюди можна віднести абонемент в спортзал і спа, платні підписки на сервіси з музикою або відео. З першим легше, спортзали на період повного локдауну і так закриті. Але і після їх відкриття можна продовжити займатися вдома. На ютубі є багато безкоштовних уроків про те, як підтримувати себе в хорошій формі в домашніх умовах.

Це ж стосується і платних підписок на аудіокниги, бібліотеки та онлайн-кінотеатри. Ми жодним чином не закликаємо до піратства. Скасуйте підписку до стабілізації свого фінансового становища.

Засоби по догляду за собою і салони краси

Є маса способів заощадити на індустрії краси під час повноцінного й адаптивного карантину. По-перше, поцікавтеся у свого майстра, який фарбою вас фарбують. Замовити її можна у постачальника, або на спеціалізованих сайтах, яких в інтернеті дуже багато.

На час ізоляції дайте особі відпочити та перестаньте робити макіяж. Так ви не тільки заощадите на декоративній косметиці, але поліпшите стан шкіри.

Дорогі процедури в СПА можна замінити на домашні маски та скраби з натуральних інгредієнтів.

Як не тільки заощадити, але і заробити

Слідкуйте за акціями в потрібних вам магазинах. Користуйтеся тієї кредитною карткою, на якій максимальний кешбек від покупок. Шукайте промокодом і інші акції, які допоможуть вам заощадити.


Підписуйтесь на наш телеграм-канал - там ми публікуємо знижки на кредит і іншу корисну інформацію. Економте разом з Грошиком!

Назад к списку