15
січня

Коли варто брати мікрокредит?

Коли варто брати мікрокредит?

Гроші можуть терміново знадобитися, коли до зарплати ще кілька тижнів. Ремонт автомобіля або несподівано великий рахунок за лікування застають зненацька. Іноді гроші потрібні на приємні речі: наприклад, на подарунок дорогій людині.

У більшості випадків, споживачеві необхідна не дуже велика сума, яка, однак, вибивається за рамки сімейного бюджету.

Позики в МФО - це швидкий і зручний спосіб отримати гроші протягом години, просто залишивши заявку на сайті.

Переваги мікрокредитування

- Простота. Мікрокредитні організації видають позики тим, чия кредитна історія далека від ідеалу. Вам не будуть потрібні довідки з місця роботи та інші документи - тільки паспорт та ідентифікаційний код. Багатьох лякає високий відсоток річних в мікрофінансових організаціях. Але в МФО гроші беруть не на рік, а на 10 - 20 днів, тому в перерахунку на час користування позикою переплата зазвичай становить кілька сотень гривень.

- Швидкість. Складно уявити ситуацію, в якій кредит в банку оформляється на тиждень. Якщо кредит потрібен до зарплати, простіше і швидше взяти мікропозику. У банків розгляд заявки займає як мінімум один день. МФО приймає рішення моментально. Від моменту подачі заявки до перерахування грошей на карту зазвичай проходить не більше 30 хвилин. А якщо ви берете повторну позику, то обробка вашої заявки займе лічені хвилини.

Пам'ятайте, навіть якщо ваша кредитна історія залишає бажати кращого, вносячи платежі за графіком, клієнт може «оздоровити» свій кредитний рейтинг.

І останнє,  МФО, що цікавить вас, повинна бути прозорою і надійною. Тому все більше українців довіряють вирішення своїх фінансових труднощів компанії Грошик!

Назад к списку