12
січня

Кому погоджують великі суми в МФО

Кому погоджують великі суми в МФО

Великі мікрофінансові організації України видають позики до 15000 гривень.

Зазвичай МФО пропонують два види послуг фінансової допомоги - довгострокові та короткострокові позики. Простіше кажучи, в МФО можна взяти позику 1500-3000 гривень «до зарплати», а можна скористатися аналогом споживчого кредиту та отримати до 15000 гривень на термін до 30 днів.

МФО і банки часто вказують на своїх сайтах і в рекламі максимально можливу суму кредиту або позики, але узгоджують її, звичайно, не всім. Ліміт визначається індивідуально - в кожній організації своя система скорингу, де враховуються платоспроможність, кредитна історія, соціально-демографічні дані.

Сервіс онлайн-кредитування Грошик видає короткострокові кредити на будь-які потреби з такими характеристиками:

- терміни повернення позики: 7-30 днів

- максимальна сума 15000 гривень

- погашення позики одним або декількома платежами з можливістю пролонгації.

Кому простіше отримати велику суму

Варто мати на увазі, що коли ви звертаєтеся в компанію вперше, довгостроковий займ на велику суму вам схвалять при наявності хорошої кредитної історії або, якщо у вас високий дохід і низька закредитованість.

В інших випадках кредитору потрібно перевірити платоспроможність і дисциплінованість позичальника, переконатися в його надійності. Тому якщо ви плануєте оформити в МФО позику на суму понад 10000 гривень, краще спочатку взяти та вчасно погасити кілька невеликих позик. Зверніть увагу: важливо не допускати прострочень, але й не гасити позики та кредити достроково. Дострокове погашення може негативно відбитися на рішенні про видачу, оскільки жодному кредитору не вигідно, коли кошти повертають раніше терміну.

Багато МФО вводять спеціальні пільгові умови кредитування для постійних позичальників: чим частіше людина бере позики, тим більше стає доступний йому ліміт і нижче ставка. Але в будь-якому випадку, при перевірці заявки будь-яка МФО проаналізує вашу кредитну історію, так що намагайтеся не допускати прострочень за кредитами, позиками та іншими обов'язковими платежами.

На сайті Грошик є калькулятор, де можна розрахувати суму переплати і визначити оптимальні для себе умови.

Грошик видає позики від 500 до 15000 гривень. При подачі заявки рекомендується враховувати зобов'язання за поточними кредитами, щоб отримати всю запитувану суму.

 

Назад к списку