12
грудня

Кредит до зарплати

Кредит до зарплати

Практично кожна людина коли-небудь опинялася в ситуації, в якій терміново потрібні гроші до зарплати, наприклад, на ремонт квартири, купівлю потрібної речі за вигідною ціною або на подарунок близькій людині. Звернувшись в компанію «Грошик», ви можете отримати кредит онлайн. Що для цього потрібно?

Кредит без довідки про доходи - реально в Грошик!


Вам більше не потрібно збирати стоси документів для отримання позики. Наша компанія настільки спростила вимоги до позичальників, що вам достатньо пред'явити:

· Паспорт громадянина України;

· Ідентифікаційний код.

Це все документи, які вам знадобляться для отримання грошей в борг! Завдяки таким доступними умовами, нашими клієнтами стають студенти та пенсіонери, люди без офіційного працевлаштування, а також ті, що тимчасово не працюють.

Як оформити заявку на споживчий кредит


Грошик видає мікропозики. Для того, щоб отримати гроші в кредит, вам потрібно зробити такі прості кроки:

  • прийти в будь-яке відділення компанії в вашому місті;
  • заповнити анкету;
  • протягом 20 хвилин дочекатися відповіді про видачу мікрокредиту;
  • отримати готівку в касі.


Ми прагнемо того, щоб ви, витративши мінімум часу, успішно вирішили свої фінансові питання.

Кредит онлайн в "Грошик" - просто і зручно


Для вашої зручності, компанія "Грошик" передбачила можливість оформляти кредити онлайн. Якщо у вас є вихід в інтернет, а також банківська карта, ви можете залишити заявку на отримання кошти нашому сайті. Через телефон наш співробітник повідомить вам про рішення по кредиту. Після цього можна отримати гроші зручним способом перекладом на карту.

Які умови кредитування?


Експрес-кредити, які видає "Грошик", вигідні та доступні. Надавши мінімальний пакет документів і вказавши джерело і розмір щомісячного доходу, ви зможете отримати гроші в борг. Ми пропонуємо такі умови:

· Сума кредиту - від 500 до 14900 грн;

· Процентна ставка - 1,7% в день;

· Можливе дострокове погашення;

· Ніяких прихованих платежів і комісій.

Так як сума і термін кредитування в "Грошик" відносно невеликі, при розгляді заявки до уваги береться ваша кредитна історія. Завдяки цьому, для наших клієнтів кредит з поганою кредитною історією можливий!

Назад к списку