5
червня

Кредити для переселенців в Україні

Кредити для переселенців в Україні

Чому сервіси онлайн-кредитування стають все популярнішими в Україні? На це причин більш ніж достатньо. Перша і головна з причин - доступність і зручність, практично безвідмовна можливість отримати певну суму в будь-який час доби. Але багато хто, в тому числі переселенці зі східних областей України замислюються, чи дійсно ці кредити такі безвідмовні?

Мікропозика - швидкий і простий спосіб в будь-який час доби отримати кредит онлайн. Чому мікро? Тому що фінансові послуги такого роду видаються на короткий термін і невеликими сумами. По суті, перший кредит більше ніж на 10 000 грн і довше, ніж на 30 днів, взяти навряд вийде. Але цього цілком достатньо в більшості випадків для того, щоб розв'язати фінансові питання. Наприклад, знайти гроші, щоб оплатити рахунок за комунальні послуги або купити новий мобільний телефон. Зате при повторному зверненні ви можете отримати навіть 20000 гривень!

У Грошику отримати кредит може кожен українець:

· Віком від 18 років;

· Що працює офіційно;

· Безробітний;

· Студент;

· Пенсіонер і т.п.

При цьому до клієнта виставляється мінімум вимог:

· Наявність паспорта громадянина України;

· ІПН;

· Особиста банківська карта з терміном не менше ніж місяць.

Повинна також бути вказана адреса реєстрації - без неї у видачі точно відмовлять. Винятків немає і для переселенців.

Які кредитні організації готові кредитувати переселенців?

Видача кредитів переселенцям із зони АТО тимчасово припинена всіма кредитними організаціями. Таким чином, тим, чия адреса реєстрації знаходиться на території АТО, тимчасово в Україні позику отримати не можна. Обмеження поставили всі види кредитних організацій: банки, ломбарди, кредитні спілки. Винятки можуть скласти приватні особи, але ми не рекомендуємо користуватися подібними послугами, оскільки є ймовірність неправомірних дій в сторону позичальника.

Юридично зареєстровані організації не дають можливості оформити гроші переселенцям в Україні - тим, хто зареєстровані на окупованій території. Навіть якщо потенційний клієнт вже давно живе не в АТО, має довідку переселенця, це не гарантує 100% схвалення заявки. Також не «допоможе» і стабільна робота, заробіток і т.п.

Мікрокредитні організації, на жаль, також не дають гроші переселенцям. Безвідсотковий кредит або гроші під відсоток можуть взяти тільки зареєстровані на території України громадяни.

            Але все ж, якщо ви впевнені у своєму стабільному доході, ви можете попросити когось із близьких взяти кредит для вас на своє ім'я.

            Прості та вигідні кредити для всіх категорій громадян України на сайті Грошик!

 

 

Назад к списку