8
червня

Кредит з автоматичним рішенням за 15 хвилин

Кредит з автоматичним рішенням за 15 хвилин

Останнім часом більшість мікрокредитних організацій перейшли на систему автоматичної видачі позик, тобто система сама виносить рішення без участі співробітників. Програма самостійно аналізує дані потенційного клієнта, проводить розрахунки та сповіщає про позитивний або негативний результат. Однозначну плюс - економія часових ресурсів: машина працює набагато швидше людини. Також виключається людський фактор: програма не може помилитися, адже вона діє строго за заданим алгоритмом. Так що помилки, як правило, виключені.

Однак багато хто помилково вважає, що кредити автоматом - це стовідсоткове "так" від кредиторів, і слово "автомат" сприймається за аналогією з іспитами в університеті. Насправді автоматично - значить за допомогою програмного забезпечення.


Що таке кредитний скоринг

Кредитний скоринг (КС) - це автоматична система, яка сканує відомості про фінансовий стан клієнта, в результаті чого виносить остаточне рішення. Основні параметри скорингу, які використовуються в Україні:

· Кредитоспроможність. КС вивчає і прогнозує фінансовий стан, враховуючи доходи конкретного суб'єкта. Його зарплата повинна бути такою, щоб вистачало на щомісячні внески без шкоди для нормального існування;

· Фінансова відповідальність. КС вивчає інформацію з УБКІ про те, наскільки справно вносив позичальник платежі по минулих позиках, чи є у нього відкриті прострочення і безнадійні заборгованості;

· Шахрайство та інші порушення закону. Обов'язково КС моніторить документи, щоб виключити ймовірність, використання чужого паспорта. Саме для цього звичайно потрібно не один документ, що підтверджує особу. Так само КС вивчає чи були правопорушення у потенційного позичальника, якщо так, то який складності.


Фактори, які вивчає скоринг-система:

· Вік;

· Сімейний стан;

· Наявність утриманців;

· Якість кредитної історії;

· Працевлаштування, стаж;

· Рівень окладу і наявність дивідендів;

· Закредитованість;

· Рухоме, нерухоме майно в власності.


Ідеальний клієнт для автоматичного схвалення кредиту

Яким повинен бути та що повинен мати ідеальний клієнт для автоматичного схвалення кредиту від МФО?

1. Мати хорошу кредитну історію, без великих прострочень і недавньому минулому.

2. Надати актуальні відомості про себе та своє матеріальне становище. Це однозначно підвищує шанси на кредит автоматично онлайн на карту.

3. Шанси майже 100% отримати автоматичне схвалення від компанії, з якою ви вже співпрацювали раніше.


Тепер отримати кредит від Грошика стало ще простіше! Ми запустили онлайн-додаток для смартфона, щоб ви могли отримати фінансову допомогу ще швидше, простіше та автоматично!

Назад к списку