30
грудня

Хто може отримати шидкий кредит на карту

Хто може отримати шидкий кредит на карту

В останні роки ринок мікрофінансових організацій в Україні стрімко розвивається. Найпопулярніші компанії постійно працюють над своїм сервісом, щоб залучити більше клієнтів. У хід йдуть різні інструменти. Реклама в соціальних мережах і гуглі, регулярні акції з промокодом на знижку, поліпшення інтерфейсу сайту і створення мобільних додатків.

Швидкий кредит на карту можна отримати в будь-який час доби. Клієнт може запросити від 500 до 20000 гривень, в залежності від компанії та побажання самого клієнта. Мікропозики видаються на термін від 7 до 30 днів.

Одна з найпопулярніших мікрофінансових організацій України - Грошик. Ми видаємо швидкі кредити на карту вже понад три роки й давно заслужили вдячність українців. Клієнтом нашої компанії може стати будь-який повнолітній громадянин України. Завдяки гнучкій системі оцінки платоспроможності клієнтів, отримати кредит у нас можна навіть при наявності чинних кредитів в банках або інших МФО.

Основні характеристики Грошика:

- швидка реєстрація за 10-15 хвилин

- можливість оформити позику через сайт або мобільний додаток

- видача до 5000 гривень на термін до 30 днів

- можливість пролонгації або дострокового погашення.

Кому простіше отримати швидкий кредит на карту

               Новим клієнтам потрібно враховувати, що розраховувати на максимальну суму можуть тільки позичальники з позитивною кредитною історією. Поки компанія не впевнена у вашій благонадійності, ви повинні підтвердити високий рівень доходу і низьку закредитованість.

Після того як компанія переконається у вашій дисциплінованості та надійності, ви зможете розраховувати на максимальну суму, а також на гнучку програму лояльності. Для поліпшення відносин з мікрофінансовою організацією, ви можете взяти кілька разів невеликий кредит і вчасно або достроково його погасити. Таким чином, ви зможете отримати більшу суму за зниженою ставкою.

У нас на сайті є калькулятор, так що ви легко зможете побачити фінальну суму для виплати. А завдяки нашому мобільному додатку, ви зможете оформити кредит в будь-який час доби та навіть у найвіддаленішому куточку України.

Назад к списку