15
липня

Літо в Україні! Морські курорти з хорошим сервісом

Літо в Україні! Морські курорти з хорошим сервісом

Літо в самому розпалі! Ми з вами вже побували в багатьох барвистих куточках України, про які ми писали в попередніх статтях. На жаль, Крим для нас тимчасово не доступний, але є й інші прекрасні місця для відпочинку! Сьогодні ми поговоримо про Чорне море і про курорти, на яких ми можемо отримати не тільки золотисту засмагу, але й гідний сервіс.

Ах, Одеса!

Якщо ми говоримо про відпочинок на морі в Україні, то на думку відразу ж спадає Одеса! Це саме те місце, де можна знайти все для розваг на найрізноманітніший смак! Одеса - місто немаленьке і, природно, берегова лінія теж досить значних розмірів, так що місця повинно вистачити всім. Пляжі абсолютно різноманітні. Їх можна розділити за типом покриття (пісок, галька, плитка), по глибині прибережної лінії, за рівнем сервісу на самому пляжі. Вам можуть запропонувати не тільки найрізноманітніші шезлонги, а й цілі ліжка з балдахіном, пляжні будиночки та інше. А кількості прибережних кафе, барів і ресторанів просто не злічити!

Якщо ж вам пляжний відпочинок до душі тільки в перші два дні, Одесі все ще є чим вас здивувати! Любителі світського відпочинку можуть відвідати численні виставки, театри та концерти. Крім цього, ресторани міста стабільно займають перші місця в усіх українських рейтингах.

А ось тим, хто віддає перевагу спокійному відпочинку, краще вибрати який-небудь з тихіших курортних містечок. З кожним роком в Одесі стає все більше туристів, так що квитки та житло варто бронювати заздалегідь.

Затишний Скадовськ

Скадовськ - це курортне місто в Херсонській області. Він менший, але затишніший від Одеси. Його обирають сімейні пари з дітьми, яким вечірки вже стали досить чужими. У Скадовську, звичайно ж, є бари, ресторани та дискотеки, але не в такому повсюдному обсязі, як в Одесі. Ще одна причина, чому його вважають за краще сім'ї з дітьми - мілка, м'яка і тепла берегова лінія. Крім цього, повітря в місті насичене йодом і бромом, що сприяє поліпшенню здоров'я відпочивальників.

Пляжі в основному безкоштовні, але ви завжди можете знайти там сервіси з шезлонгами, матрацами, надувними кругами та іншим, що можна взяти в оренду.

Морський, кліматичний і грязьовий Бердянськ

Іноді ми забуваємо, що крім Чорного моря, у нас так само є можливість відпочити на Азовському! В такому випадку прекрасним вибором стане Бердянськ і його знаменита Бердянська коса.

Щодо пляжів в самому місті у туристів досить неоднозначні відгуки. А ось відпочинок на косі хвалять абсолютно всі! Це унікальна заповідна зона, яка може похвалитися не тільки виходом до Азовського моря, але й шістьма великими озерами з лікувальними грязями. Всі пляжі на косі безкоштовні, з великою кількістю зелені та чистим дрібним піском.

У Бердянську теж не можна занудьгувати! Уздовж усього курорту розташовані готелі, ресторани, санаторії та бари на будь-який смак і гаманець. А ще можна відвідати аквапарк, дельфінарій, луна-парк і багато інших місць для активного відпочинку!


Не варто забувати про важливість відпочинку. Він необхідний нам для продуктивності та підтримки міцного імунітету. Якщо ж вам не вистачає певної суми до бажаного відпочинку, ви завжди можете оформити швидкий кредит в Грошику! Мінімальний пакет документів, швидкий відгук на заявку і зручний додаток завжди прийдуть на допомогу в певній фінансовій ситуації.

Назад к списку