6
липня

Літо в Україні! Де купатися?!

Літо в Україні! Де купатися?!

Нинішні реалії штовхнули українців на більш пильний розгляд цікавих місць, високих замків і сонячних пляжів нашої країни. Але якщо сміливо дивитися правді в очі, туристичний бізнес України залишає бажати кращого. І хоча з сервісом у нас все далеко не чудово, але краса природи нашої країни переважає над усіма негативними емоціями. І якщо  не сервісом, то враженнями Україна точно може здивувати! У цій статті ми розповімо про декілька цікавих місцях для відпочинку, які обов'язково варто відвідати в нашій країні.

Черепашинський кар'єр

            У затишному куточку Вінницької області, не так далеко від самої Вінниці, розташований відомий вже на всю Україну Черепашинський кар'єр. Його називають українськими Мальдівами, тропічним куточком серед соснової хащі. Причиною цього можна вважати кришталево чисту блакитну воду - глибина до кам'янистого дна подекуди сягає ста метрів! Підвищена увага до кар'єру в останні роки викликала величезний потік туристів. Але поки це явище набуло лише негативну сторону - в жарку пору на березі яблуку ніде впасти! Навіть не дивлячись на те, що озеро поки ніяк не облагороджене. Ми сподіваємося, що в найближчі роки українські Мальдіви отримають пристойне фінансування, гарний акуратний пісочний берег і невеликі будиночки серед лісової гущавини! Головне, щоб «облагороджування» водойми не торкнулося краси, створеної природою!

Порада від автора: якщо ви хочете відпочити тривалий час - запасайтеся чудесами цивілізації!

Солоне озеро Антонівки

               Цю водойму знайшли завдяки щасливій (або ж не дуже) випадковості. У шістдесятих роках 20 століття з'явилася інформація про поклади нафти та природного газу в невеликому селі Харківської області Антонівці. Але замість нафти з надр землі почала сочитися солона вода! Так утворилося Солоне озеро Антонівки. З роками вода стала менш солоною, але не втратила своїх цілющих особливостей. До нього щорічно приїжджає безліч українців лікувати свою опорно-рухову систему, та й просто «гріти кісточки» на сонці! Його часто називають аналогом Мертвого моря ...

Водоспад на річці Люта

            Серед карпатських гір, в затишному куточку неподалік від селища Чорноголова знаходиться водоспад, який розбурхує уяву прозорою водою бірюзового кольору та мальовничою лагуною. Цей водоспад - частина річки Люта. Через швидку течію лагуна навіть влітку залишається досить прохолодною, що робить гірську водойму ще більш привабливою. Свіже гірське повітря і відокремленість роблять цей карпатський куточок ідеальним місцем для відпочинку активних туристів!

Базальтове озеро

               У Рівненській області, неподалік від села Базальтове, знаходиться дивовижний кар'єр з водою кольору смарагду. Мальовнича природа та базальтові стовпи навколо водойми роблять його ще одним претендентом на звання українських тропічних островів. До того ж, посередині озера дійсно утворився невеликий острівець у формі півмісяця. Це прекрасне місце для відпочинку з наметами та великою компанією. Такі враження залишаться з вами надовго!


            В Україні безліч прекрасних місць, які варто відвідати. І, здається, зараз саме час! А якщо для вашого відпочинку не вистачає невеликої суми, Грошик з радістю допоможе у вирішенні цієї неприємності!

Назад к списку