27
січня

Механізм оформлення швидкого кредиту

Механізм оформлення швидкого кредиту

Популярність швидких кредитів останнім часом не піддається сумніву. Їх легко і швидко оформити, не потрібно збирати велику кількість документів. До того ж отримати гроші на карту ви можете в будь-який час доби. Ще одним приємним бонусом є те, що клієнту не потрібно особисто відвідувати відділення компанії, досить пристрою з підключенням до Інтернету і банківської карти. У цій статті ми розповімо про механізм оформлення швидкого кредиту.


Механізм оформлення швидкого кредиту

Вибір МФО

У першу чергу слід вибрати правильну МФО серед безлічі. Зараз ринок мікрофінансових організацій переповнений. Звертати увагу варто тільки на офіційні компанії, у яких на сайті представлені всі державні реєстри. Наступний етап - вибір компанії за умовами кредитування. Більшість надають кредити від 500 до 20000 гривень на термін до 30 днів.

Після вибору МФО, уважно ознайомтеся з умовами кредитування даної компанії.


Реєстрація та оформлення кредиту

Далі потрібно пройти коротку реєстрацію. Багато МФО під'єднали послугу BankID. Про неї ви можете прочитати в попередній статті. Завдяки BankID реєстрація займе всього кілька хвилин. Якщо у вас не підключена дана технологія, потрібно пройти повну реєстрацію. Після цього виберіть бажану суму і термін кредитування, введіть дані банківської картки та чекайте відповіді від компанії.

Після того як вам схвалять кредит, очікуйте гроші на карту протягом декількох хвилин.


Однією з найпопулярніших і сучасних МФО є Грошик. Компанія вже кілька років успішно розвивається на ринку мікрокредитування. Нашими клієнтами вже стали сотні тисяч українців. Серед наших переваг:

- простий механізм оформлення кредиту.

- високий відсоток схвалених заявок.

- зручні функції пролонгації та дострокового погашення.

- мобільний додаток, щоб гроші завжди були у вас в кишені.

- чуйна Служба підтримки, готова прийти на допомогу 24/7.

Назад к списку