18
лютого

Мікрокредити в Україні: яку кількість позик можна оформити?

Мікрокредити в Україні: яку кількість позик можна оформити?

Великі гравці у сфері мікрокредитування в Україні згодні видавати позики до 15000 гривень, а деяким перевіреним клієнтам надходять пропозиції про суми 20000-25000 грн, терміном до 30 днів.

МФО і банки часто вказують на своїх сайтах і в рекламі максимально можливу суму кредиту або позики, але узгоджують її, звичайно, не всім. Ліміт визначається індивідуально - в кожній організації своя система скорингу, де враховуються платоспроможність, кредитна історія, соціально-демографічні дані та вік позичальника.

У деяких випадках, сума першого кредиту в одному МФО не може виправити фінансове становище, і тому позичальник шукає ще одну компанію, яка зможе налагодити його матеріальне становище. Кредитор насамперед дивиться на кредитний рейтинг і платоспроможність позичальника. Але для того, щоб убезпечити себе, мікрокредитні організації, як правило, видають новий кредит тільки після повного повернення попереднього.

Теоретично можливо звернутися до кількох МФО одночасно, і багато хто вступає так за трьома основними причинами:

  • бояться, що відмовлять;
  • є можливість вибрати з безлічі варіантів одне з найвигідніших умов;
  • отримання максимальної фінансової допомоги відразу.

Так скільки мікрокредитів можна взяти на одне ім'я? На практиці МФО не забороняє брати кілька мікропозик одночасно. Їх кількість залежить від платоспроможності та сумлінності позичальника у відносинах з кредиторами.

Згідно із законодавчим актом, що регулює кредитування в Україні, існують деякі обмеження для позичальників:

Те, скільки мікрокредитів можна взяти, залежить від кількості вже взятих мікропозик. Не можна брати понад 10 мікропозик в рік. Якщо клієнт подає 11-ю заявку протягом 12 місяців, це може стати вагомою причиною для відмови. Також, у потенційного позичальника не повинно бути проблем з оплатою поточних платежів.

На сайті Грошик ви можете оформити кредит на вигідних умовах, і в найкоротший час!

Назад к списку