9
травня

Мікрокредит та кредит. У чому різниця?

Мікрокредит та кредит. У чому різниця?

У нашому побуті давно вже прижилося слово «кредит». Ми звикли будь-яку позику грошей називати кредитом, хоча вони мають певну класифікацію і різні назви, залежно від цільового призначення. Серед найпоширеніших можна згадати іпотеку, автокредит, овердрафт, споживчий кредит, кеш-кредит, кредитний ліміт на карту і т.п. Мікропозика - це короткочасний кредит на невелику суму. Де його можна отримати?


Мікрокредит можна оформити в банку. Для отримання кредиту (навіть невеликого) потрібно відвідати відділення, поспілкуватися з кредитним фахівцем, заповнити безліч документів і анкет, в яких буде потрібно підтвердити свій офіційний дохід і працевлаштування, вказати заставу (ліквідне рухоме або нерухоме майно) і поручителів. Банки традиційно викликають більше довіри, але отримати кредит у них не швидко, досить проблематично, а іноді й неможливо.


Другий варіант - мікрофінансові організації, що спеціалізуються на видачі мікропозик.

Отримуючи позику у МФО, не доведеться оббивати пороги офісів, збирати теку документів або витрачати багато часу на отримання позики. Вся процедура видачі займає від 5 до 30 хвилин. Для цього потрібно лише доступ в Інтернет, наявність паспорта та ІПН, а також платіжної картки будь-якого українського банку. Заповнення реєстрації відбувається в будь-який час онлайн через ваш пристрій з доступом в інтернет.


Таким чином, різниця між кредитом і мікрокредитом стає очевидна.

Кредит. На видачу спеціалізуються банки. Позики видаються в значних сумах на тривалий термін (від одного року і більше) і мають цільове призначення. Ускладнена процедура перевірки позичальника і видачі необхідної суми.

Мікрокредит. На видачу спеціалізуються мікрофінансові організації. Позики видаються на невеликі суми (від 100 до 15 000 грн) І короткі терміни (від одного до 30 днів). Низькі тарифи (на перший кредит або перший місяць погашення). Швидка, проста і дистанційна процедура оформлення і видачі.


Якщо для вирішення фінансових труднощів бракує лише невеликої суми, ми рекомендуємо скористатися послугою мікрокредитування на сайті Грошик

 

 

 

 

Назад к списку