16
грудня

Потрібні гроші швидко? З Грошиком це не проблема!

Потрібні гроші швидко? З Грошиком це не проблема!

Багато людей стикаються з ситуаціями, в яких їм необхідно отримати гроші швидко. Причини, що викликають таку потребу зустрічаються найрізноманітніші. Хтось потребує термінового незапланованого лікування, інші бажають зробити подарунок коханій людині, а потрібної суми коштів у них просто немає на даний момент. А комусь з людей просто не вистачає до зарплати. Якими б не були ваші обставини, у нас на сайті міститься достовірна інформація, як швидко взяти кредит в компанії Грошик.

Кому ми видаємо швидкі кредити?


Компанія Грошик ставить мінімальні вимоги до людей, щоб схвалити для них видачу кредиту. Вам необхідно лише відповідати кільком простим вимогам:

· Вік від 18, до 60 років.

· Надати паспорт громадянина України.

· Надати ідентифікаційний код.

· Заповнити анкету, яку надасть співробітник компанії.

Йдучи назустріч клієнтам, передбачена можливість заповнення анкети на сайті компанії. Для цього необхідно зареєструватися в системі, увійти в особистий кабінет і максимально повно відповісти на наведені питання. Протягом 5 хвилин вам передзвонити співробітник компанії і повідомить про прийняте рішення. Для людей, які вперше використовують пропозицію Грошик, буде необхідно підійти в найближчий офіс і отримати готівку. При повторних зверненнях, гроші можуть бути переведені на вашу банківську картку.

6 переваг взяти гроші в кредит в Грошик!


Співпрацювати з надійною і перевіреною компанією, яка завжди прагнути запропонувати конкуренто-вигідні умови, завжди приємно. Вибравши саме Грошик, ви можете розраховувати на наступне:

1. Заявку на кредит можна оформити зручним способом: в найближчому офісі або через офіційний сайт.

2. Гроші отримати можна максимально швидко. У нових клієнтів на все піде до 20 хвилин, при повторному зверненні - 5 хвилин.

3. Ви можете продовжити період на такий же час, виплативши тільки нараховані відсотки.

4. Можливе дострокове погашення, що дозволяє заощадити на виплаті відсотків.

5. Ми займаємося мікрокредитуванням досить тривалий час. Ви нічим не ризикуєте, передаючи нам свої паспортні дані і код, документи надійно захищені.

6. Ми знаходимося недалеко від вас - відділення розміщені в 50 містах України, в різних регіонах.

Прозора процентна ставка.

При оформленні договору, в ньому відсутні приховані платежі і підводні камені.

Назад к списку