21
листопада

Онлайн кредит від «Грошик»

Онлайн кредит від «Грошик»

Незначні фінансові проблеми, які вимагають оперативного вирішення, переслідують більшість громадян України, зайнятих у сфері виробництва або надання послуг. Заробітна плата, навіть якщо вона не мінімальна, не дає можливості покрити такі потреби, як покупка одягу, взуття, меблів, побутової техніки, одноразова оплата за семестр навчання, поїздка на берег моря.

Невисокі доходи зовсім не обмежують наші потреби. Ми завжди готові купити той чи інший товар, скористатися послугою в розстрочку. Залишається вирішити найголовніше питання - де взяти грошей?

Кому важко отримати споживчий кредит в банку


До найбільш незахищеним верствам населення відносяться:

Пенсіонери. Ці люди без затримок отримують пенсію, у них є діти, онуки. Витрати старих невеликі. Вони намагаються економити, відкладають гроші на «чорний день» або для того, щоб, наприклад, купити онукові велосипед, ліжко та інше.
Студенти. Ці молоді люди потребують фінансової допомоги для оплати навчання, покупки одягу, взуття. У когось є спонсори-батьки, а хтось вже вміє заробляти самостійно, але на банкіра ці аргументи не справлять враження і в кредиті студенту буде, швидше за все, відмовлено.
Самозайняті громадяни - фрілансери, вільні будівельники / обробники та інше. Ці люди можуть мати стабільний дохід, але підтвердити його документально немає ніякої можливості. Негативну реакцію банкіра на звернення за короткочасної незначною фінансовою підтримкою передбачити нескладно.
Якщо великі банківські установи в ставленні до описаних вище категорій громадян України проявляють зневажливе ставлення, то цей вакуум успішно заповнюють мікрофінансові установи.

Швидке вирішення фінансових проблем від «Грошик»


Ми прекрасно розуміємо ситуацію кожного, хто звернувся до нас громадянина України. Більш того - ми пропонуємо швидкий спосіб отримання кредиту онлайн і найвигідніші умови. Вам не потрібно їхати через все місто, щоб годинами стояти в черзі в очікуванні прийняття рішення вашої фінансової проблеми. Всі питання оперативно вирішуються на сайті компанії, де можете оформити позику онлайн.

Умови отримання кредиту в «Грошик»


Скільки можна отримати грошей в «Грошик»? Мінімум становить 500 гривень. Максимум - до трьох тисяч. Ми пропонуємо кредитування на термін від п'яти днів до місяця, завжди готові розглянути питання пролонгації (відстрочення) без штрафних санкцій. Що ж до погашення позики, то її можна проводити вдома онлайн або в терміналі.

Назад к списку