26
квітня

Пакет документів та нюанси мікрокредитування

Пакет документів та нюанси мікрокредитування

Ми вже не раз порівнювали банки та мікрофінансові організації, демонструючи переваги й недоліки кожної зі сторін. У банку можна отримати більшу суму, але для цього потрібно буде надати значний пакет документів. До того ж, час розгляду заявки займає від кількох днів до кількох тижнів. У МФО заявка і рішення по кредиту приймаються протягом пів години, але новим клієнтам навряд чи готові видавати великі суми. Одним з головних переваг МФО є мінімальний пакет документів, необхідних для подачі заявки. У цій статті ми поговоримо про нюанси оформлення заявки на кредит в мікрофінансової організації.

Нюанси мікрокредитування

Умови мікрофінансових організацій нерівномірні: одні більш ретельно перевіряють позичальників, інші - ні. Скоринг кожної окремої компанії залежить від кількох факторів: політики компанії, надійності, стабільності на ринку. Але такі фінансові установи намагаються максимально відповідати запитам клієнтури - не вимагають великого пакета документів, роблячи кредит доступним для різних соціальних категорій. Оформити онлайн позику невеликої суми грошей можливо, вказавши в анкеті паспортні дані (номер, серію, дату видачі), ідентифікаційний код, номер банківської карти. Потрібно вписувати тільки точні та правдиві відомості про себе, уважно перевіряючи кожен пункт, щоб не допустити помилки. МФО легко вирахує неправдивість інформації, відмовиться надати позику. Крім того, неблагонадійного клієнта, ймовірно, занесуть до "чорного списку", що завадить відкриттю наступних кредитів. А також неправдива інформація негативно вплине на загальну кредитну історію позичальника.

Моментальні кредити на карту - гарне рішення несподіваних життєвих негараздів. За допомогою мікрокредиту реально подолати тимчасові фінансові труднощі. Отримати гроші можна швидко і легко, треба тільки вибрати МФО і заповнити анкету. Те, які документи потрібні для оформлення мікропозик, залежить від організації. Як вже було написано - в переважній більшості випадків це тільки паспорт і код. Розраховувати на значну суму можна, надавши додаткову інформацію про власну платоспроможність.


На сайті Грошик ви зможете оформити невеликий споживчий кредит від 500 до 3000 гривень при першому зверненні терміном до 30 днів. Пакет документів стандартний для всіх провідних МФО - паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, банківська карта з терміном придатності не менше одного місяця. Так само у вас є можливість оформити пролонгацію договору або достроково погасити його. Для нових та постійних клієнтів діють регулярні акції та програма лояльності. 

Назад к списку