27
лютого

Пакет документів для отримання мікропозики онлайн

Пакет документів для отримання мікропозики онлайн

Прийняти рішення піти за кредитом в банк достатньо важко. Кількість відомостей, необхідних для оформлення, лякають клієнтів. Без поручителя, довідки з місця роботи про доходи шанси позичальника отримати гроші різко падають, з негативною кредитною історією зовсім зводяться до мінімуму. Завдяки послугам мікрофінансових організацій отримати кошти на банківську карту можна в будь-якому місці та в будь-який час з доступом в інтернет. Клієнти, які поки не стикалися з МФО, цікавляться, які документи необхідні для мікропозик? Найголовніша перевага мікрофінансових організацій - морока з паперами мінімізована або ж зовсім відсутня, а узгодження займає всього кілька хвилин!

Які документи потрібні для отримання невеликої суми мікрокредиту?

Умови мікрофінансових організацій нерівномірні: одні більш ретельно перевіряють позичальників, інші - ні. Скоринг кожної окремої компанії залежить від кількох факторів: політики компанії, надійності, стабільності на ринку. Але такі фінансові установи намагаються максимально відповідати запитам клієнтури - не вимагають великого пакета документів, роблячи кредит доступним для різних соціальних категорій. Оформити онлайн позику невеликої суми грошей можливо, вказавши в анкеті паспортні дані (номер, серію, дату видачі), ідентифікаційний код, номер банківської карти. Потрібно вписувати тільки точні та правдиві відомості про себе, уважно перевіряючи кожен пункт, щоб не допустити помилки. МФО легко вирахує неправдивість інформації, відмовиться надати позику. Крім того, неблагонадійного клієнта, ймовірно, занесуть до "чорного списку", що завадить відкриттю наступних кредитів. А також неправдива інформація негативно вплине на загальну кредитну історію позичальника.

Моментальні кредити на карту - гарне рішення несподіваних життєвих негараздів. За допомогою мікрокредиту реально подолати тимчасові фінансові труднощі. Отримати гроші можна швидко і легко, треба тільки вибрати МФО і заповнити анкету. Те, які документи потрібні для оформлення мікропозик, залежить від організації. Як вже було написано - в переважній більшості випадків це тільки паспорт і код. Розраховувати на значну суму можна, надавши додаткову інформацію про власну платоспроможність.

На сайті Грошик можна отримати мікрокредит від 500 до 5000 гривень при першому зверненні терміном до 30 днів. Пакет документів стандартний для всіх провідних МФО - паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, банківська карта з терміном придатності не менше одного місяця.

Назад к списку