18
січня

Чому мікрокредити набирають популярність?

Чому мікрокредити набирають популярність?

Згідно з інформацією Українського бюро кредитних історій, в минулому році громадяни України взяли позик на 19% більше, ніж роком раніше.

Чому ж мікропозики користуються все більшим попитом серед населення?

Стабілізація економіки. Аналітики відзначають, що період зростання клієнтського інтересу безпосередньо залежить від економічного становища в країні. Так клієнти звертаються за позиками, щоб зробити покупки, від яких раніше їм доводилося відмовлятися.

Зростання онлайн-бізнесу. Всього за два останні квартали 2019 року було видано понад півтора мільйона позик. Попит на них зріс шляхом переходу компаній на онлайн-послуги та коштом зростання зацікавленості їх клієнтів. Так, раніше цільовою аудиторією МФО були люди 25 - 35 років. Тепер громадяни старшого віку теж беруть позики.

Приплив інвестицій в МФО. Попит на інвестиційні продукти мікрофінансового сегмента цілком зрозумілий: прибутковість МФО вище банку.

Збільшення середньої суми позики. Українське бюро кредитних історій представило свою статистику. Протягом 2019 року громадяни стали займати більше: 5000-7000 гривень. Роком раніше ця сума становила близько 4000 гривень. На зростання цінника вплинула перевірка позичальників, а також схвалення заявок на великі суми. Розмір інфляції також позначився на розмірі позики.

Але найбільший приріст попиту на мікропозики очікується у 2020 році. Аналітики очікують, що попит на послуги МФО зросте ще на 15%, що буде істотно більше показників попереднього року.

Компанія Грошик надає своїм клієнтам позики від 500 до 15000 гривень на термін до 30 днів з можливістю пролонгації або дострокового погашення.

 

Назад к списку