23
січня

Чому варто скористатися послугами МФО

Чому варто скористатися послугами МФО

Термінові фінансові вкладення можуть знадобитися в будь-яку секунду. Не завжди є вільні гроші для непередбачених покупок. Наприклад, до зарплати ще кілька тижнів, а до зняття депозиту кілька місяців. У такому випадку більш вигідним буде скористатися послугами однієї з мікрофінансових організацій України.

Зараз цей ринок стрімко розвивається. Ми вигадуємо нові послуги, акції та програми лояльності для комфорту і подальшої взаємодії з клієнтами. Однією з найпопулярніших МФО в Україні є Грошик.

Чому варто скористатися послугами МФО

По-перше, це зручно. Завдяки мобільному додатку та простому інтерфейсу сайту ви можете оформити кредит в будь-якій точці України навіть з найгіршим покриттям мобільного інтернету. До того ж оформлення першого кредиту займе близько 15 хвилин. Повторного - не більше 5 хвилин.

По-друге, це просто. Нема потреби збирати стоси документів. Тільки паспорт, ідентифікаційний код і вихід в інтернет. Наша компанія видає позики навіть тим клієнтам, у кого є активні кредити в банках та інших мікрофінансових організаціях. Наша скорингова система надзвичайно лояльна до потенційних клієнтів.

По-третє, популярні мікрофінансові організації гарантують якість, прозорість і прості умови користування. У нас на сайті ви можете подивитися всі необхідні документи, внесені до державного реєстру. А також ознайомитися з прикладом  договору користувача.

Завдяки регулярному користуванню послугами МФО ви навіть зможете «оздоровити» свою кредитну історію.


Грошик йде в ногу з часом! Тому ми транслюємо новини нашої компанії та фінансового ринку України в цілому в наших соцмережах, в телеграм-каналі, а ще сповіщаємо наших клієнтів про всі новинки електронною поштою. Ще більше корисної інформації можна прочитати у нас в блозі. Наша Служба підтримки готова прийти на допомогу в будь-який момент оформлення або погашення кредиту. Грошик - це стабільність, надійність, а головне - гроші в будь-який час дня і ночі!

Назад к списку