20
липня

Подарунки на весілля в Україні 2020

Подарунки на весілля в Україні 2020

Весільна церемонія - це не тільки мрія всіх дівчаток з юного віку, але і подія першочергової ваги для близьких та рідних!

На суму, витрачену на подарунок, впливають багато факторів. Наприклад, ступінь близькості або спорідненості з молодятами, особисте матеріальне становище, рівень свята та навіть інфляція. Так що отримавши запрошення, ми стаємо перед вибором, і кінцева сума може бути різною. Але в будь-якому випадку кожному з нас хочеться висловити свою любов до молодят! Так що в цій статті ми розповімо, які тенденції на весільні подарунки у 2020 році та в скільки грошей це вам стане. І хоча карантин скоротив кількість урочистостей, багато закоханих все ж зважилися на свято!

Якщо ви хочете подарувати гроші

Існує дуже багато оригінальних способів подарувати гроші молодятам. Наприклад:

· У красивому, яскравому конверті, що відтіняє індивідуальність пари.

· Пляшка вина або віскі з іменною етикеткою.

· Гроші, «законсервовані» в банку.

· Фото рамка з грошима під склом.

· Гроші в гелієвих кулях.

· Букет з купюр.

· Грошовий торт.

Яку суму заведено дарувати на весілля

І хоча кількість грошей, які дарують на весілля - це поняття досить індивідуальне, все ж зараз склалися досить усталені норми для подарунка. Так, наприклад, далекі родичі обмежуються сумою в 500 гривень, таким чином «окупаючи» своє місце в ресторані. Наступний поріг - 1000 гривень для середнього класу. У великих містах з вищим рівнем життя та достатком стандарт подарунка - 100 євро (або доларів).

Але в будь-якому випадку, сума подарунка залежить тільки від вашого рівня достатку і близькості до молодят.

Що подарувати, якщо не гроші?

Хороша новина - епоха сервізів і електрочайників закінчилася! Тепер все залежить лише від вашої уяви та фінансового стану!

Ви можете обмежитися приємною дрібницею до основного грошового подарунка, наприклад, цифровим портретом молодят. Зараз такі портрети роблять з фотографій за 2-3 дні, ціна - від 300 гривень.

Але якщо ви вирішили дарувати не гроші, то у вас відкривається море можливостей!

Перше, що спадає на думку, це техніка. Можна подарувати кавоварку, милий робот-пилосос, мультиварку або ж кондиціонер в спальню молодій парі.

Ще один варіант - враження. Якщо ваші друзі/родичі люблять активний відпочинок, подаруйте їм сплав на байдарках по річці, уїк-енд в одному з романтичних міст Європи або крихітний будиночок з каміном в горах.

Що робити, якщо не вистачає грошей на подарунок

Якщо ви вже визначилися з подарунком і необхідної на нього сумою, але грошей немає, турбуватися не варто! Весілля - це важлива подія, яка буває лише раз у житті (зазвичай).

Грошик з радістю піде вам на зустріч! Ми видаємо кредити 24/7 в будь-який час доби! Перша реєстрація займає близько 15 хвилин, повторне отримання - не більш як 5 хвилин! Так само ви можете завантажити наш додаток для ще більш зручного користування!

Назад к списку