23
квітня

Погашення та пролонгація позики

Погашення та пролонгація позики

Коли підходить дата оплати кредиту, у нас є два шляхи вирішення: повністю сплатити борг або ж продовжити договір. У будь-якому випадку варто слідувати одному з цих рішень, оскільки прострочення по кредиту тягне за собою неприємні наслідки. Крім збільшених відсотків за договором, дані по кредиту так само будуть відправлені в Українське бюро кредитних історій. Для кредиторів ви станете ненадійним позичальником, так що шанси оформити нову позику значно зменшаться. Так що якщо в цей момент у вас немає необхідної суми для повного погашення, ми рекомендуємо оформити пролонгацію.

Як оформити пролонгацію на сайті Грошик

 Щоб уникнути небажаного прострочення, можна продовжити термін кредитування. Навіть не маючи на цю мить великої суми грошей, це не складе особливих труднощів. Необхідно всього лише оплатити відсотки, нараховані на поточний момент.

Пролонгацію можна оформити тільки скориставшись Особистим кабінетом на сайті Грошик. Через термінали самообслуговування клієнти мають можливість погасити, але не пролонгувати позику.

Процентна ставка в період пролонгації в компанії Грошик така ж, як і при оформленні позики та становить 1.3%. Продовжити кредит можна за допомогою оплати відсотків, нарахованих на момент продовження позики. Точну суму можна дізнатися в Особистому кабінеті на сайті або зателефонувавши в службу підтримки. Пролонгацію можна оформити за допомогою банківського переказу.

На сайті Грошик оформити пролонгацію годі й менше, ніж за два дні до дати погашення боргу. Протягом 3 днів після встановленої дати погашення позики діє так званий grace-період. В цей час відсотки за простроченим кредитом не нараховуються. Але погашення в цей період вже негативно впливає на кредитну історію клієнта. Сума до оплати для продовження угоди дійсна протягом 1 дня.


Рекомендації від Грошика, щоб уникнути погіршення кредитної історії:

1. Не відкладайте оплату на останній момент. Сучасні системи автоматизації платежів значно скоротили термін переведення, але до сих пір діє в якості максимального ліміту часу на обробку безготівкових та готівкових переказів діє термін 3 дні.

2. Враховуйте збої в програмі та людський фактор. Надходження коштів на рахунок погашення договору може затриматися через помилку співробітника, особливостей роботи банку і технічних неполадок. Платіж може елементарно не пройти через незначну помилки, тому обов'язково варто перевірити результат переказу.

3. Переконайтеся в надходженні коштів. Банк, через який проводиться операція по поверненню кредитних коштів, зобов'язаний видати документ, що підтверджує факт здійснення транзакції. Якщо ви оплачуєте або продовжуєте заставу через сервіси онлайн-платежів, вони теж зобов'язані вислати квитанцію на вашу електронну адресу.


У будь-якому випадку наша служба технічної підтримки завжди готова відповісти на будь-які питання по кредиту і допомогти з його закриттям або пролонгацією.

Найсвіжіші новини про наші акції та нову програму лояльності для клієнтів ви можете подивитися тут

 

Назад к списку