6
грудня

Простий кредит на покупку техніки

Простий кредит на покупку техніки

Зараз ми не уявляємо своє життя без цифрових технологій. Смартфони, комп'ютери, ігрові приставки, кавоварки, роботи-пилососи та інша техніка міцно вкоренилася в нашому повсякденному житті. Це не тільки приносить нам задоволення і комфорт, але часто й заробіток. Наближається гарячий сезон знижок. Чорна п'ятниця, кібер понеділок і новорічні знижки обіцяють нам вигідні покупки. Але, на жаль, не завжди в потрібний момент є необхідна сума. У цій статті ми розповімо про те, де можна оформити простий кредит на покупку техніки.


Де оформити кредит на покупку техніки

               Отримати гроші на покупку легко! Це можна зробити в онлайн-магазині, через мобільний додаток або ж безпосередньо у кредитного фахівця в магазині техніки неподалік від вас. Кредит можна оформити через банк-партнер магазину, оплатити покупку з кредитних коштів на карті, оформити розстрочку або знайти інше джерело отримання коштів на покупку.

Залежно від ціни бажаної техніки, ви можете вибрати зручний спосіб і компанію для кредитування. Так, якщо ви плануєте купити 40-дюймовий телевізор нового покоління, вам буде потрібна досить велика сума. Подібні видачі роблять тільки банки. Якщо вам не готові надати розстрочку на покупку, залишається кредит готівкою або на картку. Так що будьте готові до того, що вам знадобиться підготувати серйозний пакет документів для оформлення такого кредиту. Це ж стосується й іншої великої побутової техніки, професійних ноутбуків, флагманських смартфонів або ігрової техніки.

У разі, якщо бажаний гаджет або техніка коштує не так багато, наприклад, 2000-3000 тисячі гривень, ви можете скористатися послугами МФО. Мікрофінансові організації України пропонують невеликі кредити для населення на нецільові потреби. Найчастіше перший кредит ви можете оформити під 0.01%. Таким чином, нова покупка вам обійдеться зовсім без переплат!


У компанії Грошик ми надаємо кредити до 5000 гривень з конкурентною для ринку ставкою. Крім того, ми влаштовуємо регулярні акції з промокодом на знижку для нових і постійних клієнтів! Таким чином, покупка нової техніки стає справжнім задоволенням! Щоб не пропустити нові акції, стежте за нашими новинами на сторінці Facebook!

Назад к списку