11
квітня

Простий спосіб оформити кредит онлайн

Простий спосіб оформити кредит онлайн

Оформлення заявки на кредит онлайн

 

Подача заявки на отримання позики потребує реєстрації на сайті компанії і заповнення анкети, в якій вказуються паспортні дані позичальника, ІПН, розмір і джерело фактичного доходу, адреса реєстрації. Всі дані Клієнтів надійно захищені і не передаються третім особам, крім випадків, встановлених кредитним договором. Процес оформлення містить:

Вибір суми кредиту: позичальник визначає розмір кредиту до реєстрації, а на сайті є приклад розрахунку стандартної відсоткової ставки, що дозволяє правильно розрахувати вартість послуги.

Заповнення анкети: займає не більше 15 хвилин, а вся інформація обробляється автоматично, що збільшує швидкість розгляду та прийняття рішення за заявкою.

Завантаження фотографії: фото з паспортом в руках необхідно для ідентифікації особи позичальника та виключення шахрайства.

Рішення по заявці: приймається автоматично протягом декількох секунд, після чого з Клієнтом зв'язується фахівець контакт-центру компанії для уточнення інформації.

Переказ грошей на карту: гроші переводяться миттєво на персональну карту позичальника будь-якого українського банку.

Кредит онлайн в компанії «Грошик» - швидкий і вигідний спосіб вирішення невеликих фінансових труднощів. Позичальник може використовувати отримані кошти на будь-які цілі, а видаються вони:

  • без довідки про доходи;
  • без поручителів;
  • без застави.

Кожному Клієнту «Грошик» пропонує бонусну програму лояльності, яка дозволяє накопичувати бали і перетворювати їх в знижку по процентній ставці. При першому зверненні розмір мікрокредиту становить 3 000 гривень, а для постійних клієнтів максимальна сума позики досягає 14 900 грн. Щоденна процентна ставка - 1,7%.

Переваги кредиту онлайн від «Грошик»


Компанія працює за ліцензією Національної комісії з регулювання у сфері ринків фінансових послуг і має численні позитивні відгуки Клієнтів. Переваги онлайн-кредитування в «Грошик»:

Оформлення в режимі онлайн. Не потрібно витрачати час на візит до відділення, достатньо зайти на сайт, заповнити анкету і отримати гроші миттєвим переказом на карту.

Швидкість оформлення. Процес обробки заявок автоматизований і не вимагає участі людини.

Прозорість. Кредитна послуга не має прихованих комісій і не вимагає додаткових платежів.

Кредит онлайн від компанії «Грошик» дозволить легко розв'язати фінансові проблеми без необхідності витрачати час на оформлення позики в банку.

Назад к списку