31
січня

Найбільш захищені валюти: у чому зберігати заощадження

Найбільш захищені валюти: у чому зберігати заощадження

У наш непростий час вкрай важливо зберегти свої заощадження. Оскільки гривня в останні роки - валюта дуже ненадійна, погляди громадян звернулися до іноземних купюр. Гроші в різних країнах мають найрізноманітніші характеристики, розпізнавальні знаки та, природно, різну цінність. Деякі з них зроблені навіть не з паперу! А є й такі, підробити які неможливо. У цій статті ми розповімо про найдорожчі та захищені валюти, та про те, в чому зберігати заощадження.


Найдорожчі валюти у світі

Національні гроші кожної країни мають свою певну цінність на світовому ринку. Ми дізналися ТОП-10 найдорожчих валют у світі. Прийнято, що за оцінну валюту виступає американський долар. Серед них: кувейтський, бахрейнський і іорданіскій динар, які, відповідно, займають перше, друге і третє місце. Далі британський фунт, Кайманські долар, євро та швейцарський франк. Восьме місце займає безпосередньо американський долар. На останніх позиціях Кайманський та австралійський долар.


Найбільш захищені валюти

Дивно, але найзахищенішою національною валютою є не перше місце з попереднього списку. Це гроші, які відрізняються високим рівнем захисту та неможливістю підробити їх.

Саме австралійський долар роблять не з паперу, а з синтетичного полімеру, який своєю текстурою нагадує віск. Завдяки цьому банкноти служать значно довше, ніж в інших країнах. А це означає мінімальні витрати на заміну національної валюти. Ще одним цікавим фактом є те, що з 2015 року в ужиток австралійців випустили купюри з тактильною функцією. Це нововведення максимально корисно для громадян, позаяк номінал тепер можна визначати просто на дотик.


Інвестиційний світовий актив

Існує три світові валюти, які є загальноприйнятим світовим резервом. Це найстійкіші гроші на планеті, бо ними користується більшість країн. Вони ж використовуються у світовій торгівлі. До списку світової валютного резерву входять: долар США, євро і британський фунт стерлінгів.


Так що, якщо говорити про те, у чому зберігати заощадження, то вибір падає на три валюти, які ми зазначили вище. Це найстабільніші банкноти у світі, через те, що країни, що використовують їх, мають максимально стабільну економічну ситуацію.


 А якщо раптом виникла непередбачена ситуація, не варто міняти свої валютні заощадження. За невеликою сумою, яка потрібна вам терміново, завжди можна звернутися в Грошик. Ми в будь-який час доби надаємо швидкі кредити на карту кожного українця.

Назад к списку