15
серпня

Скільки коштує зібрати школяра до першого вересня?

Скільки коштує зібрати школяра до першого вересня?

Портфель, пенал, планшет, класична і спортивна форма, щоденник, зошити, ручки та ще тисяча й одна дрібничка для учня, який збирається в школу. Збори в школу дітей (особливо молодших) можуть привести не тільки до нервового, але й до фінансового розладу.

Як і в будь-якій в справі, найважливіше - це планування. Для початку, напишіть список покупок, необхідних в цьому році для вашого школяра. Якщо ви відправляєте дитину до навчального закладу вперше, так само важливо облаштувати для нього вдома робочий простір. У цій статті ми розповімо, як спокійно і без зайвих витрат підготуватися до нового навчального року.

Стандартний набір школяра

Ми виділяємо чотири основні категорії покупок, які потрібні учневі:

· Одяг та взуття. Сюди можна віднести класичну шкільну форму в діловому стилі, спортивну форму, а також за бажанням форму для додаткових занять, наприклад, танців або плавання. З приводу стилю шкільної форми вас проконсультує класний керівник. Немає потреби говорити про те, що все це повинно бути якісним і максимально зручним.

· Товари для транспортування шкільного приладдя. Тобто портфель, пенал і сумка для спортивної форми та змінного взуття.

· Канцтовари для уроків з загальних дисциплін. Це ручки, олівці, лінійки, точилка, ластик, циркуль, фломастери, зошити, щоденник, обгортки та книги, тека і таке інше. У багатьох школах зараз батькам пропонують ознайомитися зі списком необхідних покупок.

· Канцелярія для розвивальних занять. Наприклад, малюванням, працею або ж образотворчим мистецтвом.

Не варто панікувати! Пам'ятайте, збори в кожний наступний клас ставатимуть простіше, легше і дешевше з кожним роком! Багато старшокласників обмежуються в підготовці до нового навчального року декількома зошитами :)

Скільки коштують шкільні покупки?

            Найдорожчий елемент покупок - це шкільна і спортивна форма. У серпні ціни на них можуть досягати просто небачених висот. Так, для молодших класичний костюм можна купити від 500 гривень за комплект. Але якщо ви віддаєте перевагу чомусь якіснішому і стильному, ми рекомендуємо звернути увагу на форму від 1000 гривень. Або ж ви можете підготуватися заздалегідь: купіть натуральну якісну тканину ще навесні та скористайтеся послугами швачки. Така форма буде зручною, а ще буде прекрасно сидіти на вашій дитині.

            Спортивний костюм так само можна купити заздалегідь. Взимку, наприклад, в таких магазинах, як Megasport, Nike, Adidas та інших, діють акції до 80% на старі чи літні колекції. Це прекрасний шанс вибрати дитині хороший, якісний і недорогий костюм і кросівки. Ця покупка обійдеться вам від 400 гривень за костюм і від 600 за взуття. Але зате ви будете впевнені в тому, що така річ зможе прослужити весь шкільний рік, аж до моменту, коли дитина виросте з неї.

            Всі необхідні канцтовари варто купувати в одному спеціалізованому магазині. Підгадайте час знижок, і тоді ви ще й отримаєте бонуси за гуртову покупку. Повний набір для першокласника обійдеться вам у 800-1800 гривень.


            А якщо у вас з тих чи інших причин немає можливості самостійно придбати все необхідне, швидкий кредит в Грошик завжди зможе вам допомогти! Заповнення анкети та розгляд заявки займуть не більше тридцяти хвилин. А погасити або продовжити кредит ви зможете навіть коштом грошей на вашому мобільному рахунку!

Назад к списку