28
листопада

Чи варто брати кредит у банках?

Чи варто брати кредит у банках?

Отримати мікропозику в звичайному банку вкрай складно. Для цього необхідно надати кредитному інспекторові велику документацію, інформацію про поручителів і довести власну платоспроможність. Крім того, навіть наявність повного пакета документів, особиста зустріч з менеджером банку не гарантує швидке отримання кредиту.

Потрібно пам'ятати про деякі особливості банківського кредитування. Для отримання кредиту вам необхідно:

  • Надати довідку про доходи за останні пів року або рік. Довідка дозволяє банку визначити чи є отриманий вами дохід достатнім для того, щоб ви могли погасити боргові зобов'язання.
  • Наявність майна, зареєстрованого на позичальника, якщо в кредитному договорі є пункт про заставу.
  • При заявці на велику суму знадобиться наявність поручителя або поручителів з відповідним доходом.
  • Слід врахувати також, що чим вище ризик безповоротності банківських коштів, тим вище відсотки, які банк вказує за користування кредитом. Крім того, позичальник повинен мати хорошу кредитну історію, в іншому випадку банк відмовить у видачі коштів. З огляду на те, що в країні досить великий відсоток людей працює без оформлення або з оформленням на мінімальну ставку, то банк швидше за все відмовить у видачі кредиту таким особам.

Деякі банки практикують видачу коштів під заставу майна. В цьому випадку потенційному позичальникові потрібно не тільки мати майно, а й витратитися на його офіційну оцінку та нотаріальне завірення угоди. Тому розглядаючи пропозицію банку слід уважно читати всі умови надання позики.

Вам більше не потрібно шукати способи додаткового заробітку, червоніти перед знайомими, позичаючи гроші, оббивати пороги банків в надії отримати кредит. Тепер досить створити особистий кабінет «Грошик» і вибрати відповідні умови для отримання кредиту онлайн. Це ідеальна альтернатива банківській системі, що спеціалізується саме на споживчих кредитах з мінімальними відсотками. Невелика сума до зарплати - що може бути простіше і надійніше? Оформити заявку на кредит онлайн, отримати гроші на свою карту і погасити зручним способом - легко, швидко, надійно.

Чому варто оформити кредит онлайн?


Компанія «Грошик» пропонує програму лояльності, за якою постійні клієнти отримують бонуси у вигляді збільшення сум кредитування, пролонгації договору, зменшення часу розгляду заявок.

Крім того, важливим фактором є офіційно оформлена робота «Грошик» - на сайті компанії є електронні версії дозвільної документації, видані державними органами України. Перед вами інструмент для простого і швидкого отримання грошей, і потрібні для цього тільки інтернет і український паспорт. Звертайтеся в «Грошик», отримуйте кредити онлайн, купуйте товар, який сподобався і погасіть борг з найближчої зарплати. Мікрокредитування популярно у всіх розвинених країнах - йдіть в ногу з часом і не відмовляйте собі ні в чому.

Термін обробки заявки складає близько 20 хвилин. Результатом же очікування стає отримання грошей на вашу карту за допомогою перекладу. Погасити борг можна, як за допомогою транзакції через особистий кабінет «Грошик», так і в касі будь-якого банку, а також за допомогою терміналу самообслуговування.

Назад к списку