28
вересня

Суть роботи кредитних брокерів

Суть роботи кредитних брокерів

Багато українців цього не знають, але існує професія, яка називається кредитний брокер. Це фахівець, який допомагає своїм клієнтам отримати позитивне рішення по кредиту в будь-якому банківській установі. Зараз, за ​​умови наявності роботи з офіційним і стабільним доходом, отримати кредит не так вже й складно. Але тільки в тому випадку, якщо ви не закредитовані. І все ж зараз з'явилося дуже багато компаній, які пропонують свої кредитні продукти. Саме в таких випадках люди починають замислюватися про те, що б звернутися за допомогою до кредитних брокерів.

Основні функції та обов'язки кредитного брокера

Головним обов'язком брокера є допомога в отриманні позики. Попри те, що ця професія набирає популярність, багато людей все ще не знають, для чого потрібні кредитні брокери. Такі фахівці прекрасно розбираються в ринку кредитування. Вони в курсі усіх актуальних пропозицій фінансових організацій, а також знають про всі «підводні камені» договорів кредитування. Кредитний брокер - це посередник між банком та його потенційним клієнтом. За свою послуги він бере певну плату. Її розмір залежить від декількох факторів:

· Особливості кредитної заявки.

· Платоспроможність і кредитна історія клієнта.

· Розмір і термін бажаного позики.

Схема роботи кредитного брокера

Найчастіше до послуг подібного фахівця вдаються ті, хто хоче оформити кредит на велику суму. Наприклад, іпотека або кредит на автомобіль. Якщо ж вам потрібні гроші на покупку дрібної побутової техніки або інші потреби, варто скористатися послугами мікрофінансових організацій.

Однією з головних переваг кредитного брокера є його обізнаність. Він завжди в курсі кращих пропозицій на фінансовому ринку. Він звільняє клієнта від зайвої біганини по банках. А ще володіє інформацією про найвигідніші програми, які не афішуються для широкої аудиторії.

Таким чином, кредитний брокер - це варіант для тих, хто хоче отримати великий кредит, при цьому заощадивши свій час.

Але, повернемося до мікрофінансових організацій. Наприклад, Грошик пропонує одні з найвигідніших умов на ринку мікрокредитування. Ми оформляємо позики для населення на нецільові потреби. Якщо ви громадянин України, якому виповнилося 18 років, ви зможете легко оформити кредит у нас. Знадобиться тільки паспорт, ідентифікаційний код і карта будь-якого українського банку. Отримати кредит можна всього за 20-30 хвилин. А за допомогою нашого мобільного додатку оформлення проходить за кілька хвилин.

Назад к списку