25
січня

Технологія BankID. Що це таке?

Технологія BankID. Що це таке?

У зв'язку з подіями 2020 року дистанційне отримання будь-якого роду послуг набрало неймовірну популярність. У тому числі отримання й надання фінансових послуг. В першу чергу це безпечно. До того ж економить масу часу! Але не всі з нас мають досвід і достатній рівень довіри до інтернет-ресурсів, щоб надавати їм свої фінансові дані.

Заради систематизації даних і скорочення кількості шахраїв в Україні створили так званий BankID. Це ваша ідентифікація за допомогою банку, який ручається за певність ваших даних. Зараз цей інструмент надають багато українських банків, але єдина система розроблена Нацбанком за допомогою Ощадбанку. У цій статті ми розповімо докладніше про це нововведення, чи безпечно воно, корисно і популярно.


Як працює інструмент BankID

Як вже було зазначено вище, ця технологія надає можливість підтвердити вашу особистість дистанційно, без реєстрації та надання документів. У цьому випадку банк виступає гарантом. А BankID - це провідник між послугою і банком.

Це неймовірно корисна технологія. За допомогою BankID можна подати запит на довідку про доходи, субсидію або інші офіційні послуги. До того ж більшість інтернет сервісів і магазинів теж взаємодіють з цим інструментом. Так що щоб максимально скористатися всіма благами нашого інтернет-століття, потрібно пройти верифікацію BankID.


Як зареєструватися в BankID

Вам нема потреби заповнювати ніяких анкет. Всі необхідні дані ви вже передали банку при відкритті карти. До цього переліку входять всі стандартні дані. Такі, як ПІБ, дата народження, контактний телефон, паспорт та ІПН, прописка й електронна пошта.

Банк гарантує збереження даних і автоматичну перевірку правдивості при створенні BankID.


Як під'єднати систему?

Одна з головних переваг онлайн-інструменту безпеки - одноразове підключення. Досить витратити 10-15 хвилин на внесення необхідних даних, щоб в майбутньому, коли буде потрібна чергова довідка або виникне необхідність взяти кредит через BankID, провести процедуру швидко і без ризику для безпеки персональних даних.


Безпека BankID

Багатьох турбує збереження своїх особистих і фінансових даних. Але Нацбанк гарантує, що ваші дані лише передаються ресурсу, в якому ви хочете замовити послугу. У вас завжди є вибір скористатися BankID або пройти реєстрацію сервісу. Шахраї не можуть перехопити ваші дані, оскільки вони, по суті, ніде не зберігаються.

Ця система успішно використовується в ряді європейських країн.


За допомогою BankID ви можете скоротити час реєстрації у нас на сайті. Грошик співпрацює з Нацбанком і так само може гарантувати збереження ваших персональних даних. Таким чином, завдяки нашому мобільному додатку й технології BankID ви можете отримати гроші на карту всього за кілька хвилин в будь-якій точці України.

Назад к списку