28
жовтня

Трошки радості в 2020: вихід iPhone 12

Трошки радості в 2020: вихід iPhone 12

Важкий для всіх без винятку рік має незмінні приємні атрибути. Наприклад, презентація компанії Apple, яка проходить у вересні. Цього року вона складається аж з трьох етапів. Кожен з них припав на один з місяців осені. Про характеристики нового iPhone 12 ми дізналися в жовтні. У цій статті ми поговоримо про новий гаджет від компанії Apple, якого чекали велика частина населення планети.

Вихід iPhone 12

Варто почати з того, що заведено вважати, ніби ця компанія оновлює дизайн своїх смартфонів раз в три роки. Природно, ажіотаж був очікуваний. Цього разу розробники звернулися до вдосконалення культового дизайну четвертого «яблука». Який, звичайно, абсолютно відрізняється від всіх останніх моделей.

Отже, у 2020 році iPhone представив відразу п'ять нових моделей: SE 2, SE mini, безпосередньо iPhone 12, і, звичайно, 12 Pro і 12 Pro Max.

Перше, що впадає в око, це оновлений дизайн, навіяний успіхом четвертого айфона.

Сполучна рамка замінила округлості на прямі кути, як данину поваги моделі, яка вже встигла стати культовою. Є також схожість з останніми iPad Pro і їх плоскими гранями. Після їх оновлення у 2018 році, багато хто сподівався побачити подібний дизайн і у телефонів.

Якісний алюмінієвий корпус, нове скляне покриття з підвищеною міцністю і вища продуктивність. Чи варто говорити про інші переваги нового продукту Apple? Але варто бути обережним. Задня частина корпусу зроблена зі скла. Якщо ви недбалий користувач смартфонів, вам варто використовувати чохол та інші захисні засоби. А ось розташування кнопок і динаміків практично не змінилося.

Нові iPhone будуть доступні в п'яти кольорах: традиційним чорному та білому, а ще в червоному, синьому і зеленому. Придбати гаджет в офіційному представництві Apple в Україні поки не можливо. Але незабаром їх офіс відкриється і в нашій країні. Поки що українці можуть купити iPhone 12 лише у дилерів.


Якщо вам не вистачає всього пару тисяч на покупку своєї мрії, варто отримати кредит в компанії Грошик. Наші умови одні з найвигідніших на ринку мікрокредитування. Крім цього, ми пропонуємо спрощені умови користувачам нашого додатку.

Назад к списку