14
квітня

Завершення кредитних канікул

Завершення кредитних канікул

Що очікувати у зв`язку із закінченням кредитних канікул?

Основна зміна, яка відбудеться, після закінчення кредитних канікул - це те, що на залишок кредиту почнуть нараховуватись відсотки відповідно до умов договору, який було укладено між клієнтом на нашою компанією. Нарахування штрафів або пені НЕ здійснюватиметься до закінчення воєнного стану.

Чи потрібно пролонгувати кредит, якщо підійшов термін погашення?

Так, у разі, якщо настав термін погашення, дуже бажано, щоб Ви пролонгували кредит (навіть, якщо для цього не потрібно нічого сплачівати). Своєчасні дії клієнта щодо пролонгації дуже позитивно впливають на кредитну історію і покращать Ваші шанси повторно отримати кредит (і навіть більшу суму) у майбутньому. Також, цим Ви відтерміновуєте очікувану дату погашення кредиту, що також позитивно вплине на Ваш кредитний рейтинг.

Що мені робити, якщо у мене немає можливості погасити кредит?

У разі, якщо у Вас трапилась скрутна фінансова ситуація, настав термін погашення кредиту, але Ви не в змозі оплатити його, найкращий вихід - це, звичайно, пролонгація. За відносно невелику суму, Ви зможете відтермінувати строк погашення на термін до 30 днів, а також не мати поточної простроченої заборгованості. Це дозволить Вам отримувати нові кредити в інших компаніях, а також збільшити Ваш кредитний ліміт в нашій компанії при отриманні наступного кредиту.

Інший варіант - звернутись на гарячу лінію компанії із проханням реструктуризації заборгованості. Реструктуризація - це можливість "розтягнути" виплати по кредиту на більш значний термін (до 3-х місяців), але при цьому у Вас попросять погасити частину кредиту одразу (зазвичай, просять погасити 20% боргу, а решту піддають реструктуризації).

Назад к списку